Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
3
2
28:17
59:38
445:371
8
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
2
TJ Tatran Střešovice A TC Spořilov Praha
5:4
11:8
93:86
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
8
TC Spořilov Praha TJ Republikán
7:2
14:5
103:64
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
TC Spořilov Praha Tempo Praha A
2:7
5:15
74:105
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
16
Lokomotiva Praha TC Spořilov Praha
4:5
9:12
75:105
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
18
TC Spořilov Praha VŠTJ Ekonom Praha
8:1
16:2
99:42
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
23
LTC Svoboda Praha B TC Spořilov Praha
0:0
 
 
 
7
22.06.2024
27
TC Spořilov Praha TK Ruzyně Praha B
0:0
 
 
 

Soupiska TC Spořilov Praha

jméno
nar.
BH
1
Dražný Richard
05.03.1975
1029
1
2
Jedlička Ondřej
01.05.1978
1029
1
3
Gallas Daniel
27.05.1981
1029
1
4
Kubec Michal
20.04.1982
1029
1
5
Jandourek Jan
26.12.1977
1029
1
6
Jandourek Filip (H)
08.04.2008
1029
1
7
Basík Libor
23.01.1986
1029
1
8
Augustýn Mikoláš (H)
01.02.2003
1029
1
9
Lhotka Petr
29.01.1974
1029
1
21
Štěpánková Klára (H)
06.08.2008
332
6
22
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
601
4
23
Dementyeva Varvara (H)
14.04.2006
379
6
Kapitán družstva TC Spořilov Praha
Příjmení a jméno: Jedlička Ondřej
Telefon: +420603106708
E-mail: o.jedlicka@head.com
Zástupce kapitána družstva TC Spořilov Praha
Příjmení a jméno: Jandourek Jan
Telefon: +420739455755
E-mail: jan.jandourek@email.cz