Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TJ Solidarita Praha 10 A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
2:7
6:15
75:106
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
8
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
7:2
14:4
103:49
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
10
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Radlice z.s. A
3:6
6:12
70:88
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
15
TK Sport Kolovraty TJ Solidarita Praha 10 A
8:1
16:3
110:64
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
19
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
1:8
4:16
72:107
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
22
LOB S.A. Bohnice, z.s. A TJ Solidarita Praha 10 A
0:0
 
 
 
7
22.06.2024
28
TJ Solidarita Praha 10 A LTC Modřany 2005 B
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
700
4
2
Hájek David
09.07.1992
689
4
3
Havránek Šimon
04.02.2005
713
3
4
Hračov Stanislav
25.04.1980
1029
1
5
Krákora Jan
02.07.1994
1029
1
6
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
1029
1
7
Pánek Martin
09.08.1992
1029
1
8
Bartel Michal
22.02.1997
1029
1
9
Číž Petr
08.04.1979
1029
1
10
Řežábek Robin
20.07.1995
1029
1
11
Špok David (H)
05.03.1986
1029
1
12
Holub Vojtěch
08.04.2005
1029
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
260
9
22
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
412
4
23
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
201
9
24
Peterková Tereza
16.03.1995
332
6
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
616
4
26
Voráčková Pavla
09.11.1999
773
3
27
Benešová Hana
10.06.1991
927
1
28
Dibáková Ingrid (EU)
17.05.1994
927
1
Kapitán družstva TJ Solidarita Praha 10 A
Příjmení a jméno: Krákora Jan
Telefon: 774550294
E-mail: jkrakora@email.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Solidarita Praha 10 A
Příjmení a jméno: Christensen Sebastien
Telefon: 737242405
E-mail: sebastienchristensen@hotmail.cz