Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
2
30:23
65:55
520:470
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
5
20:31
42:65
427:517
7
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TJ Solidarita Praha 10 A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
2:7
6:15
75:106
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Modřany 2005 B SK Aritma Praha A
6:2
14:5
102:70
Zápis o utkání - oficiální
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. A TJ Radlice z.s. A
3:6
7:12
69:84
Zápis o utkání - oficiální
4
SK HAMR, z.s. C TK Sport Kolovraty
5:4
11:10
93:96
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A SK HAMR, z.s. C
3:6
9:12
74:89
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Sport Kolovraty LOB S.A. Bohnice, z.s. A
6:3
12:6
89:82
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Radlice z.s. A LTC Modřany 2005 B
6:3
13:6
88:54
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
7:2
14:4
103:49
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
SK Aritma Praha A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
7:2
14:7
98:74
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Radlice z.s. A
3:6
6:12
70:88
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Modřany 2005 B TK Sport Kolovraty
3:6
8:13
89:105
Zápis o utkání - oficiální
12
LOB S.A. Bohnice, z.s. A SK HAMR, z.s. C
2:7
5:15
61:110
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A LOB S.A. Bohnice, z.s. A
5:4
11:8
96:78
Zápis o utkání - oficiální
14
SK HAMR, z.s. C LTC Modřany 2005 B
2:7
5:14
59:106
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Sport Kolovraty TJ Solidarita Praha 10 A
8:1
16:3
110:64
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Radlice z.s. A SK Aritma Praha A
6:3
12:7
75:64
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TJ Radlice z.s. A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
9:0
18:0
108:21
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Aritma Praha A TK Sport Kolovraty
5:4
11:10
84:86
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
1:8
4:16
72:107
Zápis o utkání - oficiální
20
LTC Modřany 2005 B LOB S.A. Bohnice, z.s. A
6:0
12:0
75:29
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A LTC Modřany 2005 B
5:4
11:8
84:68
Zápis o utkání - oficiální
22
LOB S.A. Bohnice, z.s. A TJ Solidarita Praha 10 A
8:1
16:3
108:63
Zápis o utkání - oficiální
23
SK HAMR, z.s. C SK Aritma Praha A
3:6
8:14
84:101
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Sport Kolovraty TJ Radlice z.s. A
3:6
6:12
64:90
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
TK Sport Kolovraty Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0:0
 
 
 
26
TJ Radlice z.s. A SK HAMR, z.s. C
0:0
 
 
 
27
SK Aritma Praha A LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0:0
 
 
 
28
TJ Solidarita Praha 10 A LTC Modřany 2005 B
0:0