Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.třída skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Bílovec
Tisknout
5
0
44:1
88:8
543:213
10
2
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
4
1
25:20
57:43
428:366
9
3
TK Hlučín
Tisknout
3
3
19:35
42:77
346:545
9
4
T.J. Sokol Šumperk
Tisknout
2
3
20:25
49:55
390:408
7
5
TK Opava B
Tisknout
2
3
20:25
42:56
319:391
7
6
TK Milo Olomouc B
Tisknout
1
4
19:26
40:53
367:390
6
7
TC Ostrava Nová Ves
Tisknout
1
4
15:30
34:60
335:415
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
2
TC Ostrava Nová Ves Pašťa tenis, z.s.
3:6
6:12
68:97
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
7
TK Hlučín TC Ostrava Nová Ves
5:4
10:9
71:80
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2024
11
TC Ostrava Nová Ves TK Bílovec
0:9
1:18
39:105
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2024
14
volno TC Ostrava Nová Ves
0:0
 
 
 
5
26.05.2024
20
TC Ostrava Nová Ves TK Opava B
5:4
10:8
66:54
Zápis o utkání - oficiální
6
02.06.2024
21
T.J. Sokol Šumperk TC Ostrava Nová Ves
6:3
12:8
88:82
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2024
28
TK Milo Olomouc B TC Ostrava Nová Ves
0:0
 
 
 

Soupiska TC Ostrava Nová Ves

jméno
nar.
BH
1
Ihnát Peter Pavol
05.10.2014
775
4
2
Walden Filip Antonín
25.10.2013
833
4
3
Hoch Jakub (H)
26.08.2014
1623
1
4
Blahovec Mikuláš (H)
09.08.2014
1623
1
5
Barteček Filip (H)
21.10.2013
1623
1
6
Migdal Michael
22.11.2014
1623
1
21
Strungová Sára
12.12.2012
580
4
22
Barteková Eliška
09.05.2012
814
4
23
Rotterová Eliška
26.03.2014
1230
1
24
Zdražila Sarah Ellis
10.05.2014
1230
1
25
Bajgarová Mariana
18.07.2014
1230
1
26
Gyüreková Nela
27.03.2014
1230
1
Kapitán družstva TC Ostrava Nová Ves
Příjmení a jméno: Zdražila Lukáš
Telefon: 608640700
E-mail: info@americanhome.cz
Zástupce kapitána družstva TC Ostrava Nová Ves
Příjmení a jméno: Rotter Lukáš
Telefon: 605921248
E-mail: rotter78@seznam.cz