Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

35 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Chrudim z.s.
Tisknout
5
0
37:8
76:18
495:207
10
2
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
25:20
54:46
381:368
8
3
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
4
15:30
33:64
295:436
6
4
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
1
4
13:32
32:67
307:467
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
TO SK Žamberk B TC Chrudim z.s.
1:8
3:16
53:104
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
4
LTC Pardubice B TO SK Žamberk B
8:1
17:2
103:32
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
5
TK Dolní Dobrouč TO SK Žamberk B
2:7
5:14
56:99
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
8
TC Chrudim z.s. TO SK Žamberk B
6:3
13:6
84:50
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
10
TO SK Žamberk B LTC Pardubice B
3:6
8:13
61:89
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
11
TO SK Žamberk B TK Dolní Dobrouč
0:0
 
 
 

Soupiska TO SK Žamberk B

jméno
nar.
BH
1
Vojtíšek Tomáš
11.05.2012
896
1
2
Mlynář Mikuláš
08.02.2012
896
1
3
Junk Vít
12.01.2012
896
1
4
Jandík Marek
26.07.2012
896
1
5
Brkl Kristián
16.12.2013
896
1
6
Andrš Marek
20.12.2012
896
1
7
Kristejn Oliver
16.07.2013
896
1
8
Lot Lukáš
24.01.2012
896
1
9
Urbánek Ondřej
10.06.2014
896
1
10
Jordán Jakub
15.03.2012
896
1
11
Olšavský Kryštof
22.10.2012
896
1
21
Andršová Adéla
29.01.2010
651
3
22
Jandíková Eva
19.06.2010
727
1
23
Adamcová Valérie
30.04.2014
727
1
24
Bednaříková Zuzana
18.06.2011
727
1
25
Chárová Kristýna
24.07.2013
727
1
26
Zaňková Veronika
16.11.2013
727
1
27
Adamcová Amálie
25.09.2013
727
1
28
Sládková Alžběta
27.09.2013
727
1
Kapitán družstva TO SK Žamberk B
Příjmení a jméno: Dobrovská Anna
Telefon: 774 838 445
E-mail: tenis@zamberk.cz
Zástupce kapitána družstva TO SK Žamberk B
Příjmení a jméno: Andrš Filip
Telefon: 777 129 688
E-mail: tenis@zamberk.cz