Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
8
USK Pardubice TK SB Světlá n.Sáz.
4:5
11:11
90:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Marek Petr
1
Popek Zdeněk
3
6:1
5:7
0:1
11
9
1
2
0
1
2.
Ruprecht Daniel
1
Novotný Roman
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Ruprechtová Michaela
3
Vašáková Marcela
6
7:6
3:6
0:1
10
13
1
2
0
1
4.
Švadlenková Tereza (H)
1
Strašíková Monika
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
5.
Herrmann Vojtěch (H)
1
Ruml Jan
1
4:6
6:3
0:1
10
10
1
2
0
1
6.
Tilšer Jan
1
Mikeš Marek
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Ruprechtová Michaela
Švadlenková Tereza (H)
3
1
Vašáková Marcela
Strašíková Monika
6
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
8.
Ruprecht Daniel
Komers David
1
1
Popek Zdeněk
Mikeš Marek
3
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Herrmann Vojtěch (H)
Tilšer Jan
1
1
Novotný Roman
Slavík Rostislav
1
1
6:2
1:6
1:0
8
8
2
1
1
0
               
90
79
11
11
4
5

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1

Soupiska TK SB Světlá n.Sáz.

jméno
nar.
BH
1
Popek Zdeněk
16.10.1990
767
3
2
Průša Ivo
28.08.1963
822
3
3
Novotný Roman
27.09.1976
1029
1
4
Doucha Karel
24.03.1990
1029
1
5
Ruml Jan
02.03.1982
1029
1
6
Boháč František
22.03.1973
1029
1
7
Slavík Rostislav
01.10.1974
1029
1
8
Cakl Tomáš
25.04.1981
1029
1
9
Štěrba Zdeněk
15.01.1984
1029
1
10
Mikeš Marek
07.07.2010
1029
1
21
Vašáková Marcela
13.08.1974
391
6
22
Strašíková Monika
15.12.1985
927
1
23
Findeisová Markéta (H)
22.05.1974
927
1