Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
13
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. B
4:5
8:10
77:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jedlička Dominik
12
Blažek Tomáš
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Malý Lukáš
3
Šafář Petr
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Dufková Nela (H)
4
Schovancová Alena
4
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Pečenková Adéla (H)
6
Blažková Kateřina
4
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
5.
Matějíček Petr
4
Maršík Matyáš (H)
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Opletal Petr
6
Klíma Petr
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Dufková Nela (H)
Pečenková Adéla (H)
4
6
Schovancová Alena
Blažková Kateřina
4
4
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Jedlička Dominik
Matějíček Petr
12
4
Šafář Petr
Maršík Matyáš (H)
3
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Malý Lukáš
Opletal Petr
3
6
Klíma Petr
Marek Patrik
1
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
               
77
74
8
10
4
5

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jedlička Dominik
30.09.1998
174
12
2
Malý Lukáš
11.09.2003
947
3
3
Matějíček Petr
20.07.2005
657
4
4
Opletal Petr
07.11.1996
400
6
5
Středa Štěpán
22.09.2005
512
4
6
Maňour Kryštof
07.02.2002
1029
1
7
Malý Jaromír
16.11.1967
1029
1
8
Adámek Adam
02.08.1999
1029
1
9
Neugebauer David
27.05.2001
1029
1
10
Neugebauer Radek
02.07.1971
1029
1
11
Jandík Tomáš
29.08.2007
1029
1
12
Adámek Viktor
03.06.2006
1029
1
21
Dufková Nela (H)
20.11.2004
570
4
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
322
6
23
Sládková Anežka
21.10.2005
443
4
24
Venclová Magdaléna
21.04.2008
658
3
25
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
927
1
26
Škorpíková Veronika
01.08.2006
927
1
27
Adamcová Veronika
27.06.2012
927
1
28
Dostálová Aneta
15.02.2010
927
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
2
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
3
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
4
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
6
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
7
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
8
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1029
1
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
1029
1
21
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
22
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
23
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
24
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1
27
Halamová Natálie
24.01.2009
927
1