Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
9
TC Chrudim z.s. A TO TJ Svitavy A
3:6
6:12
66:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bálek Tomáš
4
Krejčí Jan
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
2.
Brückner David (H)
4
Rouchal Dominik
9
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Odehnalová Nela (H)
9
Šedivá Anna (H)
6
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Jančaříková Anna (H)
1
Plocová Nicole Alexandra (H)
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Rabas Daniel
3
Horálek Dominik (H)
6
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Kozel Josef
4
Lipenský Martin
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Odehnalová Nela (H)
Jančaříková Anna (H)
9
1
Šedivá Anna (H)
Plocová Nicole Alexandra (H)
6
3
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Brückner David (H)
Kozel Josef
4
4
Krejčí Jan
Rouchal Dominik
12
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Rabas Daniel
Voborník Jaromír
3
1
Horálek Dominik (H)
Lipenský Martin
6
3
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
66
83
6
12
3
6

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
641
4
2
Brückner David (H)
20.03.2008
484
4
3
Rabas Daniel
29.01.1998
802
3
4
Kozel Josef
17.04.1982
662
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
1029
1
6
Fleško Milan
27.10.2006
1029
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1029
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
1029
1
9
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
10
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
188
9
22
Rabasová Alžběta
08.09.1998
875
3
23
Kochová Lenka
11.08.1991
658
3
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
474
4
25
Ježková Stela
04.10.2006
927
1
26
Jančaříková Anna (H)
09.08.2011
927
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
28
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1

Soupiska TO TJ Svitavy A

jméno
nar.
BH
1
Krejčí Jan
14.08.2004
126
12
2
Rouchal Dominik
01.10.2005
227
9
3
Horálek Dominik (H)
04.02.2003
358
6
4
Lipenský Martin
08.05.1981
767
3
5
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
6
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
7
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
8
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
9
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
21
Veselá Barbora (H)
11.07.2008
199
9
22
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
383
6
23
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
24
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
25
Válková Simona
06.04.2005
684
3