Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
6
LTC Pardubice B TK Pernštýn 1897 Pardubice
8:1
16:2
104:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kratochvíl Ondřej
20
Holub David
12
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Vlkovský Vojtěch
15
Paleček Ondřej
12
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Vobořilová Anna
15
Bezdíčková Hana
15
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
4.
Vlkovská Veronika
6
Blažková Klára
4
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Kelnar Lukáš
15
Bezdíček Bohumil (H)
9
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
6.
Dymák Filip
4
Šmíd Martin
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Vobořilová Anna
Vlkovská Veronika
15
6
Bezdíčková Hana
Blažková Klára
15
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Kratochvíl Ondřej
Vlkovský Vojtěch
20
15
Holub David
Bezdíček Bohumil (H)
12
9
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Kelnar Lukáš
Dymák Filip
15
4
Paleček Ondřej
Šmíd Martin
12
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
               
104
58
16
2
8
1

Soupiska LTC Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Kratochvíl Ondřej
20.05.2004
63
20
2
Vlkovský Vojtěch
12.07.1999
95
15
3
Kelnar Lukáš
08.01.2003
115
15
4
Dymák Filip
07.05.2008
641
4
5
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
6
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
7
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
8
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
9
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
10
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
11
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
12
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
85
15
22
Zálabská Zuzana
24.11.1985
370
6
23
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
24
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
25
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
27
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
28
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Holub David
12.02.2002
177
12
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
135
12
3
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
220
9
4
Šmíd Martin
02.10.2009
965
3
5
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
6
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
8
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
9
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
10
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
11
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
21
Bezdíčková Hana
18.06.2001
107
15
22
Blažková Klára
05.01.2008
486
4
23
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
24
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
25
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
26
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
27
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1