Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
5
TK Kvasiny A TC Chrudim z.s. A
4:5
8:10
84:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Melichárek Lukáš
4
Brückner David (H)
4
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Fiedler Jiří (H)
3
Rabas Daniel
3
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Dušková Hana (H)
4
Sychrovská Nikola
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Tobišková Andrea
4
Jančaříková Anna (H)
1
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
5.
Polívka Tomáš
4
Kozel Josef
4
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
6.
Blažek Jan
4
Voborník Jaromír
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
7.
Dušková Hana (H)
Tobišková Andrea
4
4
Sychrovská Nikola
Jančaříková Anna (H)
4
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Fiedler Jiří (H)
Polívka Tomáš
3
4
Kozel Josef
Brückner David (H)
4
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Melichárek Lukáš
Nosek Bohuš
4
1
Rabas Daniel
Voborník Jaromír
3
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
               
84
84
8
10
4
5

Soupiska TK Kvasiny A

jméno
nar.
BH
1
Melichárek Lukáš
01.04.1978
700
4
2
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
851
3
3
Polívka Tomáš
24.10.1998
641
4
4
Blažek Jan
04.03.1994
456
4
5
Holub Martin
13.05.2008
736
3
6
Nosek Bohuš
06.06.1977
1029
1
7
Blažek Rostislav (H)
20.12.1970
1029
1
8
Chocholouš Petr
29.06.1980
1029
1
9
Ponka Jakub
04.04.2000
1029
1
10
Paseka Štěpán
27.02.2005
1029
1
11
Krassek Petr
05.09.2004
1029
1
12
Nosek Jan
27.03.2008
1029
1
21
Baumová Tereza
11.09.1998
238
9
22
Dušková Hana (H)
21.05.1999
528
4
23
Tobišková Andrea
12.06.2003
528
4
24
Matoušková Linda
21.05.2006
458
4
25
Matoušková Tereza
11.04.2001
927
1
26
Ševcová Barbora
02.10.2007
927
1
27
Nosková Michala
22.02.1993
927
1

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
641
4
2
Brückner David (H)
20.03.2008
484
4
3
Rabas Daniel
29.01.1998
802
3
4
Kozel Josef
17.04.1982
662
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
1029
1
6
Fleško Milan
27.10.2006
1029
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1029
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
1029
1
9
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
10
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
188
9
22
Rabasová Alžběta
08.09.1998
875
3
23
Kochová Lenka
11.08.1991
658
3
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
474
4
25
Ježková Stela
04.10.2006
927
1
26
Jančaříková Anna (H)
09.08.2011
927
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
28
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1