Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Kvasiny A
8:1
17:3
104:53
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Holub David
12
Fiedler Jiří (H)
3
2:6
6:4
0:1
8
11
1
2
0
1
2.
Paleček Ondřej
12
Polívka Tomáš
4
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
3.
Bezdíčková Hana
15
Baumová Tereza
9
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
4.
Blažková Klára
4
Dušková Hana (H)
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Bezdíček Bohumil (H)
9
Blažek Jan
4
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
6.
Šmíd Martin
3
Nosek Bohuš
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Bezdíčková Hana
Blažková Klára
15
4
Baumová Tereza
Dušková Hana (H)
9
4
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Holub David
Bezdíček Bohumil (H)
12
9
Polívka Tomáš
Melichárek Lukáš
4
4
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Paleček Ondřej
Šmíd Martin
12
3
Fiedler Jiří (H)
Blažek Jan
3
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
104
53
17
3
8
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Holub David
12.02.2002
177
12
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
135
12
3
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
220
9
4
Šmíd Martin
02.10.2009
965
3
5
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
6
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
8
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
9
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
10
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
11
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
21
Bezdíčková Hana
18.06.2001
107
15
22
Blažková Klára
05.01.2008
486
4
23
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
24
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
25
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
26
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
27
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1

Soupiska TK Kvasiny A

jméno
nar.
BH
1
Melichárek Lukáš
01.04.1978
700
4
2
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
851
3
3
Polívka Tomáš
24.10.1998
641
4
4
Blažek Jan
04.03.1994
456
4
5
Holub Martin
13.05.2008
736
3
6
Nosek Bohuš
06.06.1977
1029
1
7
Blažek Rostislav (H)
20.12.1970
1029
1
8
Chocholouš Petr
29.06.1980
1029
1
9
Ponka Jakub
04.04.2000
1029
1
10
Paseka Štěpán
27.02.2005
1029
1
11
Krassek Petr
05.09.2004
1029
1
12
Nosek Jan
27.03.2008
1029
1
21
Baumová Tereza
11.09.1998
238
9
22
Dušková Hana (H)
21.05.1999
528
4
23
Tobišková Andrea
12.06.2003
528
4
24
Matoušková Linda
21.05.2006
458
4
25
Matoušková Tereza
11.04.2001
927
1
26
Ševcová Barbora
02.10.2007
927
1
27
Nosková Michala
22.02.1993
927
1