Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
3
Tenisový klub Eden HK A LTC Pardubice B
6:3
15:8
101:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zelený Ladislav
6
Kratochvíl Ondřej
20
6:3
5:7
0:1
11
11
1
2
0
1
2.
Hůlka Ondřej
3
Kelnar Lukáš
15
5:7
7:5
1:0
13
12
2
1
1
0
3.
Kroisová Adéla
20
Vlkovská Veronika
6
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
4.
Nálevková Barbora
6
Kučerová Tereza
12
5:7
6:3
0:1
11
11
1
2
0
1
5.
Kaleta Kamil (EU)
3
Dymák Filip
4
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
6.
Truhlář Daniel
6
Skokan Ondřej
9
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Hůlka Ondřej
Truhlář Daniel
3
6
Kelnar Lukáš
Skokan Ondřej
15
9
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
8.
Zelený Ladislav
Kaleta Kamil (EU)
6
3
Kratochvíl Ondřej
Dymák Filip
20
4
6:0
3:6
1:0
10
6
2
1
1
0
9.
Kroisová Adéla
Nálevková Barbora
20
6
Vlkovská Veronika
Kučerová Tereza
6
12
6:2
0:6
0:1
6
9
1
2
0
1
               
101
73
15
8
6
3

Soupiska Tenisový klub Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Zelený Ladislav
29.08.1991
363
6
2
Hůlka Ondřej
09.07.1988
851
3
3
Kaleta Kamil (EU)
29.05.1991
1004
3
4
Truhlář Daniel
15.04.1997
347
6
5
Řehák Jakub
02.09.1989
305
6
6
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
898
3
7
Zahradník Karel
31.08.1990
552
4
8
Hušek Richard
11.07.2008
1029
1
9
Kozel Aleš
28.11.2008
1029
1
10
Koutník Tomáš
10.04.2009
1029
1
11
Vondruška Viktor
06.11.2009
1029
1
12
Štěpař Jiří
23.08.2006
1029
1
21
Kroisová Adéla
21.12.1999
50
20
22
Nálevková Barbora
07.05.2008
275
6
23
Zběhlíková Ema
05.10.2009
424
4
24
Havlíčková Lucie
14.03.2006
165
12
25
Balounová Aneta (H)
13.02.2006
303
6
26
Marešová Kateřina
05.03.2003
828
3
27
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
927
1
28
Koutníková Bára
22.08.2011
927
1

Soupiska LTC Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Kratochvíl Ondřej
20.05.2004
63
20
2
Vlkovský Vojtěch
12.07.1999
95
15
3
Kelnar Lukáš
08.01.2003
115
15
4
Dymák Filip
07.05.2008
641
4
5
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
6
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
7
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
8
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
9
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
10
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
11
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
12
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
85
15
22
Zálabská Zuzana
24.11.1985
370
6
23
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
24
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
25
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
26
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
27
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
28
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1