Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
24
Tenisový klub Eden HK A TK Pernštýn 1897 Pardubice
5:4
10:9
80:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zelený Ladislav
6
Holub David
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Hůlka Ondřej
3
Paleček Ondřej
12
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Hušek Richard
1
Bezdíček Bohumil (H)
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Kozel Aleš
1
Šmíd Martin
3
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Nálevková Barbora
6
Bezdíčková Hana
15
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Havlíčková Lucie
12
Brabcová Sára
3
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Kroisová Adéla
Havlíčková Lucie
20
12
Bezdíčková Hana
Brabcová Sára
15
3
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
8.
Zelený Ladislav
Kozel Aleš
6
1
Holub David
Bezdíček Bohumil (H)
12
9
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Novotný Šimon (H)
Hušek Richard
3
1
Paleček Ondřej
Šmíd Martin
12
3
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
80
82
10
9
5
4

Soupiska Tenisový klub Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Zelený Ladislav
29.08.1991
363
6
2
Hůlka Ondřej
09.07.1988
851
3
3
Kaleta Kamil (EU)
29.05.1991
1004
3
4
Truhlář Daniel
15.04.1997
347
6
5
Řehák Jakub
02.09.1989
305
6
6
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
898
3
7
Zahradník Karel
31.08.1990
552
4
8
Hušek Richard
11.07.2008
1029
1
9
Kozel Aleš
28.11.2008
1029
1
10
Koutník Tomáš
10.04.2009
1029
1
11
Vondruška Viktor
06.11.2009
1029
1
12
Štěpař Jiří
23.08.2006
1029
1
21
Kroisová Adéla
21.12.1999
50
20
22
Nálevková Barbora
07.05.2008
275
6
23
Zběhlíková Ema
05.10.2009
424
4
24
Havlíčková Lucie
14.03.2006
165
12
25
Balounová Aneta (H)
13.02.2006
303
6
26
Marešová Kateřina
05.03.2003
828
3
27
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
927
1
28
Koutníková Bára
22.08.2011
927
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Holub David
12.02.2002
177
12
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
135
12
3
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
220
9
4
Šmíd Martin
02.10.2009
965
3
5
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
6
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
8
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
9
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
10
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
11
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
21
Bezdíčková Hana
18.06.2001
107
15
22
Blažková Klára
05.01.2008
486
4
23
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
24
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
25
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
26
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
27
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1