Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
15
TK Česká Třebová, z.s. A TK Pernštýn 1897 Pardubice
2:7
6:14
63:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Typl Jáchym
4
Holub David
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Košek Adam
9
Paleček Ondřej
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Kovářová Adriana
6
Bezdíčková Hana
15
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Franková Nikola
3
Blažková Klára
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Brusenbauch Alan
12
Bezdíček Bohumil (H)
9
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
6.
Hošpes Josef
4
Ehl Radek
1
6:1
1:6
0:1
7
8
1
2
0
1
7.
Kovářová Adriana
Franková Nikola
6
3
Bezdíčková Hana
Blažková Klára
15
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Košek Adam
Brusenbauch Alan
9
12
Holub David
Paleček Ondřej
12
12
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Typl Jáchym
Hošpes Josef
4
4
Bezdíček Bohumil (H)
Ehl Radek
9
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
               
63
90
6
14
2
7

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Typl Jáchym
26.06.2003
649
4
2
Košek Adam
31.12.2006
255
9
3
Brusenbauch Alan
16.09.1977
185
12
4
Hošpes Josef
24.01.1976
608
4
5
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
6
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
7
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
8
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
9
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
10
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
11
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
12
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
21
Kovářová Adriana
06.05.2001
401
6
22
Franková Nikola
20.06.1996
684
3
23
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
24
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
25
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
26
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
27
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
28
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Holub David
12.02.2002
177
12
2
Paleček Ondřej
18.01.1999
135
12
3
Bezdíček Bohumil (H)
18.04.2004
220
9
4
Šmíd Martin
02.10.2009
965
3
5
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
6
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
7
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
8
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
9
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
10
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
11
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
21
Bezdíčková Hana
18.06.2001
107
15
22
Blažková Klára
05.01.2008
486
4
23
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
24
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
25
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
26
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
27
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1