Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
76:37
504:364
12
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
5
1
35:17
73:44
524:423
11
3
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
4
2
26:26
59:59
466:441
10
4
LTC Pardubice B
Tisknout
3
3
30:24
66:53
494:457
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
3
28:26
59:58
475:454
9
6
TO TJ Svitavy A
Tisknout
2
4
27:27
61:58
475:478
8
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
5
16:38
38:77
410:544
7
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
6
16:38
34:80
366:553
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
10
Tenisový klub Eden HK A TK Česká Třebová, z.s. A
7:0
14:2
84:46
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zelený Ladislav
6
Košek Adam
9
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
2.
Hůlka Ondřej
3
Brusenbauch Alan
12
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
3.
Kroisová Adéla
20
Kovářová Adriana
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Zběhlíková Ema
4
Franková Nikola
3
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
5.
Kaleta Kamil (EU)
3
Hošpes Josef
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Řehák Jakub
6
Ploc Matouš
1
6:1
3:6
1:0
10
7
2
1
1
0
7.
Kroisová Adéla
Zběhlíková Ema
20
4
Kovářová Adriana
Franková Nikola
6
3
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
               
84
46
14
2
7
0

Soupiska Tenisový klub Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Zelený Ladislav
29.08.1991
363
6
2
Hůlka Ondřej
09.07.1988
851
3
3
Kaleta Kamil (EU)
29.05.1991
1004
3
4
Truhlář Daniel
15.04.1997
347
6
5
Řehák Jakub
02.09.1989
305
6
6
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
898
3
7
Zahradník Karel
31.08.1990
552
4
8
Hušek Richard
11.07.2008
1029
1
9
Kozel Aleš
28.11.2008
1029
1
10
Koutník Tomáš
10.04.2009
1029
1
11
Vondruška Viktor
06.11.2009
1029
1
12
Štěpař Jiří
23.08.2006
1029
1
21
Kroisová Adéla
21.12.1999
50
20
22
Nálevková Barbora
07.05.2008
275
6
23
Zběhlíková Ema
05.10.2009
424
4
24
Havlíčková Lucie
14.03.2006
165
12
25
Balounová Aneta (H)
13.02.2006
303
6
26
Marešová Kateřina
05.03.2003
828
3
27
Silbernáglová Vendula
22.10.2003
927
1
28
Koutníková Bára
22.08.2011
927
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Typl Jáchym
26.06.2003
649
4
2
Košek Adam
31.12.2006
255
9
3
Brusenbauch Alan
16.09.1977
185
12
4
Hošpes Josef
24.01.1976
608
4
5
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
6
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
7
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
8
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
9
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
10
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
11
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
12
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
21
Kovářová Adriana
06.05.2001
401
6
22
Franková Nikola
20.06.1996
684
3
23
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
24
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
25
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
26
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
27
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
28
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1