Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B
Tisknout
5
0
29:16
62:33
415:303
10
2
Tenisový klub Eden HK A
Tisknout
4
1
30:13
63:35
444:341
9
3
LTC Pardubice B
Tisknout
3
2
26:19
57:42
422:377
8
4
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
3
2
24:21
50:48
393:374
8
5
TO TJ Svitavy A
Tisknout
1
4
20:25
47:54
379:425
6
6
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
2
2
13:21
32:47
284:327
6
7
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
1
4
14:31
34:63
349:455
6
8
TK Kvasiny A
Tisknout
0
4
13:23
27:50
271:355
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
TC Chrudim z.s. A TK Česká Třebová, z.s. A
3:6
10:12
87:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner David (H)
4
Typl Jáchym
4
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Rabas Daniel
3
Košek Adam
9
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Sychrovská Nikola
4
Franková Nikola
3
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Jančaříková Anna (H)
1
Schovancová Alena
4
1:6
7:5
0:1
8
12
1
2
0
1
5.
Kozel Josef
4
Brusenbauch Alan
12
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
6.
Voborník Jaromír
1
Hošpes Josef
4
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
7.
Sychrovská Nikola
Jančaříková Anna (H)
4
1
Franková Nikola
Schovancová Alena
3
4
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Brückner David (H)
Rabas Daniel
4
3
Košek Adam
Brusenbauch Alan
9
12
2:6
7:6
0:1
9
13
1
2
0
1
9.
Kozel Josef
Voborník Jaromír
4
1
Typl Jáchym
Hošpes Josef
4
4
4:6
6:2
0:1
10
9
1
2
0
1
               
87
82
10
12
3
6

Soupiska TC Chrudim z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Bálek Tomáš
14.06.1974
641
4
2
Brückner David (H)
20.03.2008
484
4
3
Rabas Daniel
29.01.1998
802
3
4
Kozel Josef
17.04.1982
662
4
5
Voborník Jaromír
24.01.1992
1029
1
6
Fleško Milan
27.10.2006
1029
1
7
Mansfeld Jiří
22.07.1993
1029
1
8
Pejcha Jan
24.11.1999
1029
1
9
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
10
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
11
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
12
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
21
Odehnalová Nela (H)
19.07.2005
188
9
22
Rabasová Alžběta
08.09.1998
875
3
23
Kochová Lenka
11.08.1991
658
3
24
Sychrovská Nikola
03.01.2004
474
4
25
Ježková Stela
04.10.2006
927
1
26
Jančaříková Anna (H)
09.08.2011
927
1
27
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
28
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Typl Jáchym
26.06.2003
649
4
2
Košek Adam
31.12.2006
255
9
3
Brusenbauch Alan
16.09.1977
185
12
4
Hošpes Josef
24.01.1976
608
4
5
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
6
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
7
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
8
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
9
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
10
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
11
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
12
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
21
Kovářová Adriana
06.05.2001
401
6
22
Franková Nikola
20.06.1996
684
3
23
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
24
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
25
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
26
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
27
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
28
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1