Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

24 - II. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
7
0
43:20
87:45
629:461
14
2
TK PTA Kolín
Tisknout
6
1
51:12
104:30
709:381
13
3
TK Čelákovice
Tisknout
5
2
41:22
87:46
637:444
12
4
LTC Houštka C
Tisknout
4
3
39:24
81:51
587:465
11
5
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
4
37:26
81:55
645:496
10
6
Sport club Na Zámečku
Tisknout
2
5
20:43
44:90
430:663
9
7
LTC Kolín
Tisknout
1
6
15:48
34:101
401:711
8
8
1.TK Pacov
Tisknout
0
7
6:57
14:114
316:733
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
04.06.2023 NT 10.06.
18
LTC Houštka C TK Čelákovice
4:5
9:12
84:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Minx Jindřich
4
Holeček Jakub
6
6:7
6:3
6:4
18
14
2
1
1
0
2.
Stojanov Daniel
1
Kodera Matyáš
3
6:0
3:6
2:6
11
12
1
2
0
1
3.
Žahour Jindřich
1
Smolen František
3
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
4.
Pučelík Adam
1
Cveček Filip
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
5.
Vantuchová Aneta
4
BIDZILIA Barbora
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Müllerová Kristýna
3
Bidzilia Sofie
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Vantuchová Aneta
Müllerová Kristýna
4
3
BIDZILIA Barbora
Bidzilia Sofie
3
3
4:6
6:1
1:0
11
7
2
1
1
0
8.
Minx Jindřich
Stojanov Daniel
4
1
Holeček Jakub
Kodera Matyáš
6
3
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Pučelík Adam
Žahour Jindřich
1
1
Smolen František
Cveček Filip
3
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
84
95
9
12
4
5

Soupiska LTC Houštka C

jméno
nar.
BH
1
Kunst Filip
15.06.2008
510
4
2
Minx Vojta
19.05.2009
563
4
3
Minx Jindřich
19.05.2009
681
4
4
Zíta Josef
13.04.2007
979
3
5
Zíta Tomáš
26.06.2008
1138
1
6
Stojanov Daniel
10.03.2009
1138
1
7
Nováček Bořivoj (H)
12.06.2011
1138
1
8
Žahour Jindřich
08.12.2009
1138
1
9
Babovák Daniel
23.02.2012
1138
1
10
Pučelík Adam
11.12.2009
1138
1
11
Mašek Martin
16.04.2012
1138
1
12
Raška Marek
06.11.2011
1138
1
21
Koubová Karolína (H)
01.01.2006
158
9
22
Hartigova Valerie
27.10.2008
207
9
23
Vantuchová Aneta
19.04.2009
472
4
24
Müllerová Kristýna
15.08.2009
557
3
25
Dzúrová Marie
07.05.2007
739
3
26
Kratochvílová Alice
13.04.2005
798
1
27
Grmelová Lenka
01.04.2010
798
1
28
Brisudová Sofie
07.10.2008
798
1

Soupiska TK Čelákovice

jméno
nar.
BH
1
Holeček Jakub
26.10.2007
453
6
2
Kodera Matyáš
10.06.2008
821
3
3
Smolen František
26.04.2007
879
3
4
Soukup Marek
20.11.2011
1138
1
5
Cveček Filip
30.07.2010
1138
1
6
Bartoň Lukáš
04.09.2008
1138
1
7
Soukal Štěpán
03.07.2008
1138
1
8
ŽEMLA Václav
19.04.2011
1138
1
9
Bartoň Aleš
04.07.2011
1138
1
10
Hendrych Alex
07.03.2010
1138
1
11
Petrtýl Daniel
23.12.2009
1138
1
21
BIDZILIA Barbora
04.01.2009
680
3
22
Bidzilia Sofie
17.06.2009
638
3
23
Soukupova Adela
23.06.2008
798
1
24
Klarová Eliška
06.09.2010
798
1
25
Fungačová Darina
03.06.2009
798
1
26
Strachova Eliska
04.01.2013
798
1
27
Maršálková Natali
04.07.2012
798
1