Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

14 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
6
0
49:5
101:16
671:265
12
2
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
5
1
38:16
80:38
599:409
11
3
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
4
2
28:26
60:58
432:476
10
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
3
3
28:26
63:57
517:434
9
5
TJ Slavia Radonice
Tisknout
2
4
22:32
51:67
438:494
8
6
Spartak Průhonice
Tisknout
1
5
19:35
44:76
433:572
7
7
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
0
6
5:49
13:100
183:623
6
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
14.05.2022 NT 22.05.
12
TO Sokol Nehvizdy TK Benátky nad Jizerou B
1:8
4:17
54:114
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hajko David
1
Pšenička Jaroslav
3
3:6
6:3
3:6
12
15
1
2
0
1
2.
Kopřiva Vojtěch
1
Štýbr Michal
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Jeřábková Zuzana (H)
1
Drábková Denisa
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Kociánová Alexandra
1
Podráská Magdaléna
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Kotvald Tomáš (H)
1
Michálek Ondřej
1
3:6
6:4
0:6
9
16
1
2
0
1
6.
Novák Daniel
1
Kuba Luboš
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Jeřábková Zuzana (H)
Kociánová Alexandra
1
1
Drábková Denisa
Podráská Magdaléna
1
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Hajko David
Novák Daniel
1
1
Kurka Tomáš
Svoboda Tomáš
1
1
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Kopřiva Vojtěch
Kotvald Tomáš (H)
1
1
Štýbr Michal
Kuba Luboš
1
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
               
54
114
4
17
1
8

Soupiska TO Sokol Nehvizdy

jméno
nar.
BH
1
Hajko David
14.04.1997
845
1
2
Kopřiva Vojtěch
28.12.1996
845
1
3
Kotvald Tomáš (H)
23.12.1996
845
1
4
Soumar David
20.01.1997
845
1
5
Kopřiva Petr
06.02.1975
845
1
6
Svatuněk Milan
01.01.1975
845
1
7
Novák Daniel
31.01.2007
845
1
8
Svatuněk Šimon
29.07.2006
845
1
9
Gučkov Alexandr
07.09.2007
845
1
10
Ptáček Josef
26.09.2006
845
1
11
Mašovský Tomáš
20.08.2007
845
1
12
Lorenz Tomáš
19.04.2007
845
1
21
Matějková Martina
22.12.2003
658
1
22
Jeřábková Zuzana (H)
09.05.2003
658
1
23
Kociánová Alexandra
07.10.2005
658
1
24
Studničková Melánie
23.01.2006
658
1
25
Dobružská Karolína
12.12.2007
658
1

Soupiska TK Benátky nad Jizerou B

jméno
nar.
BH
1
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
797
3
2
Kříž František
07.08.1979
845
1
3
Štýbr Michal
15.07.1989
845
1
4
Drábek Jan
19.07.1974
845
1
5
Michálek Ondřej
10.10.2000
845
1
6
Janda Jiří
21.10.1977
845
1
7
Kuba Luboš
10.10.2007
845
1
8
Kurka Tomáš
05.06.2004
845
1
9
Truhlář Antonín
25.09.1976
845
1
10
Svoboda Tomáš
28.07.2005
845
1
11
Burian Adam
11.04.2003
845
1
12
Drábek Jan
21.02.2005
845
1
21
Kadlecová Hana
02.06.2004
658
1
22
Špringlová Soňa
11.09.1980
658
1
23
Hůlková Markéta
27.04.2001
658
1
24
Drábková Denisa
06.04.2007
658
1
25
Podráská Magdaléna
24.11.2007
658
1
26
Drábková Diana
30.09.2005
658
1
27
Hrabětová Nikola
01.02.1989
658
1