Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
6
Tennis club Litomyšl, z.s. (2) TK Česká Třebová, z.s. B (3)
3:6
8:12
84:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Slaný Filip
1
Blažek Tomáš
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Kopsa Tomáš
1
Šafář Petr
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Kalivodová Linda
3
Plocová Nicole Alexandra
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Pečinková Kateřina
3
Stráníková Aneta
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Brůna Stanislav
1
Košek Adam
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Brůna Daniel
1
Šrajer Jan
1
6:7
6:1
4:6
16
14
1
2
0
1
7.
Kalivodová Linda
Pečinková Kateřina
3
3
Plocová Nicole Alexandra
Stráníková Aneta
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
8.
Brůna Stanislav
Brůna Daniel
1
1
Blažek Tomáš
Šafář Petr
1
1
6:3
0:6
5:10
11
19
1
2
0
1
9.
Slaný Filip
Březina Ondřej
1
1
Košek Adam
Petráž Jiří
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
               
84
96
8
12
3
6

Soupiska Tennis club Litomyšl, z.s. (2)

jméno
nar.
BH
1
Žák David
05.06.1970
813
1
2
Slaný Filip
27.10.1997
813
1
3
Kopsa Tomáš
03.07.1962
813
1
4
coufal roman
21.07.1973
813
1
5
Lněnička Jaromír
18.06.1970
813
1
6
Brůna Stanislav
10.11.1972
813
1
7
Březina Ondřej
17.11.1989
813
1
8
Brůna Daniel
07.06.2005
813
1
21
Kalivodová Linda
24.11.1999
688
3
22
Pečinková Kateřina
13.10.1987
688
3
23
Slavíková Eliška
31.07.2006
723
1
24
Kolářová Jolana
17.12.2006
723
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B (3)

jméno
nar.
BH
1
Hošpes Josef
24.01.1976
813
1
2
Hipský Jiří (H)
09.04.1984
813
1
3
Blažek Tomáš
30.12.1994
813
1
4
Šafář Petr
27.10.1976
813
1
5
Košek Adam
31.12.2006
813
1
6
Šrajer Jan
11.09.2004
813
1
7
Petráž Jiří
19.02.1985
813
1
8
Glatt Jan
29.07.2002
813
1
9
Řehák Jan
23.10.2002
813
1
10
Klíma Petr
20.08.2006
813
1
21
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
723
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
723
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
723
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
723
1