Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
5
TK Dolní Dobrouč (1) TC Jevíčko (5)
9:0
18:0
108:33
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Camfrla Štěpán
12
Müller Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Pospíšil Karel
1
Tihelka Michal
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Junková Iveta
6
Lišková Martina
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Krejčí Eliška
6
Čekalová Lenka
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Hlaváč Jan (H)
1
Grepl Rudolf
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
6.
Rojek Pavel
1
Mrvoljak Michal
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Blažková Pavlína
Krejčí Eliška
3
6
Lišková Martina
Čekalová Lenka
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
8.
Camfrla Štěpán
Hlaváč Jan (H)
12
1
Grepl Rudolf
Tihelka Michal
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
Müller Tomáš
Mrvoljak Michal
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
108
33
18
0
9
0

Soupiska TK Dolní Dobrouč (1)

jméno
nar.
BH
1
Camfrla Štěpán
23.04.1990
133
12
2
Junek Jan
13.02.1990
696
3
3
Srbený Adam
23.07.1990
813
1
4
Pospíšil Karel
22.05.1971
813
1
5
Hlaváč Jan (H)
20.05.1994
813
1
6
Bečička Robin
21.10.1994
813
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
813
1
8
Novák Kryštof
25.04.2004
813
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
307
6
22
Krejčí Eliška
20.11.2005
317
6
23
Blažková Pavlína
05.03.1989
500
3
24
Hynková Veronika
22.05.2005
723
1

Soupiska TC Jevíčko (5)

jméno
nar.
BH
1
Wetter Bronislav
07.08.1969
813
1
2
Müller Tomáš
01.07.1996
813
1
3
Tihelka Michal
17.05.1981
813
1
4
Grepl Rudolf
13.11.1975
813
1
5
Mrvoljak Michal
20.04.2003
813
1
6
Veselka Petr
09.01.1961
813
1
7
Sedlák Radomil
23.05.1971
813
1
8
Jagoš Tomáš
17.11.1983
813
1
9
Novotný Cyril
21.04.2001
813
1
10
Jelínek Jan
09.04.2008
813
1
11
Košťál Jan
12.09.2008
813
1
21
Lišková Martina
03.12.1979
723
1
22
Čekalová Lenka
17.05.1985
723
1
23
Sedláková Veronika
11.10.2007
723
1
24
Staňková Terezie
08.10.2007
723
1