Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
3
TK Česká Třebová, z.s. B (3) TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
5:2
12:4
93:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šafář Petr
1
Čábela Matěj (H)
3
4:6
6:3
4:6
14
15
1
2
0
1
2.
Košek Adam
1
Riemer Tomáš
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
3.
Plocová Nicole Alexandra
1
Sedláková Kristýna
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
4.
Stráníková Aneta
1
Šejnohová Natálie
1
4:0
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Šrajer Jan
1
Málek Josef
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Petráž Jiří
1
Sedlák Jiří
1
7:5
6:7
6:7
19
19
1
2
0
1
7.
Plocová Nicole Alexandra
Stráníková Aneta
1
1
Sedláková Kristýna
Šejnohová Natálie
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
93
45
12
4
5
2

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B (3)

jméno
nar.
BH
1
Hošpes Josef
24.01.1976
813
1
2
Hipský Jiří (H)
09.04.1984
813
1
3
Blažek Tomáš
30.12.1994
813
1
4
Šafář Petr
27.10.1976
813
1
5
Košek Adam
31.12.2006
813
1
6
Šrajer Jan
11.09.2004
813
1
7
Petráž Jiří
19.02.1985
813
1
8
Glatt Jan
29.07.2002
813
1
9
Řehák Jan
23.10.2002
813
1
10
Klíma Petr
20.08.2006
813
1
21
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
723
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
723
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
723
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
723
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)

jméno
nar.
BH
1
Brož David
20.12.1991
579
3
2
Čábela Matěj (H)
28.01.1994
746
3
3
Riemer Tomáš
15.08.1991
813
1
4
Málek Josef
01.06.2002
813
1
5
Málek Jan
01.06.2002
813
1
6
Babouček Tomáš
30.12.2001
813
1
7
Sedlák Jiří
16.04.1978
813
1
8
Durák Lubomír
12.11.1977
813
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
813
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
813
1
11
König Leopold
15.11.1987
813
1
21
Šejnohová Ela
29.08.2005
723
1
22
Sedláková Kristýna
13.08.2004
723
1
23
Koblovská Veronika
09.11.2005
723
1
24
Kyanková Klára
19.07.2006
723
1
25
Šejnohová Natálie
29.10.2004
723
1