Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.6.2021
11
TK Ústí n. Orlicí B (4) TK Letohrad (6)
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Král Libor (H)
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
2.
Šilar Luboš
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
3.
Grasevová Agáta
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Bezdíčková Šárka (H)
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Riesner Jakub
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Havel Martin
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Grasevová Agáta
Bezdíčková Šárka (H)
3
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Král Libor (H)
Šilar Luboš
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Riesner Jakub
Havel Martin
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
0
108
0
18
0
9

Soupiska TK Ústí n. Orlicí B (4)

jméno
nar.
BH
1
Toman Pavel
14.03.1973
813
1
2
Bartáček Filip
29.11.2000
813
1
3
Hamerník Jan
01.07.2001
813
1
4
Pecha Josef
01.08.2002
813
1
5
Herman Dominik
20.03.2006
813
1
6
Benda Radek
07.02.2001
813
1
7
Balous Martin
19.03.2006
813
1
8
Procházka Tomáš
16.01.2004
813
1
21
Peroutková Zuzana
04.05.1975
723
1
22
Peroutková Luisa
24.03.2006
723
1
23
Pechová Kristýna
19.09.2005
723
1
24
Bániková Andrea
27.02.2005
723
1

Soupiska TK Letohrad (6)

jméno
nar.
BH
1
Král Libor (H)
13.09.2005
813
1
2
Šilar Luboš
02.04.1995
813
1
3
Riesner Jakub
12.06.1995
813
1
4
Havel Martin
18.12.1987
813
1
5
Kulhavý Pavel
03.04.1973
813
1
6
Černohous Marek
23.07.2004
813
1
7
Kopecký Rudolf
07.10.1975
813
1
8
Šlezingr Dominik
06.11.2002
813
1
9
Jurajda Timon
12.11.2006
813
1
21
Grasevová Agáta
04.05.2006
643
3
22
Bezdíčková Šárka (H)
08.08.1997
723
1
23
Unzeitigová Nikola
25.10.1996
723
1
24
Babáková Kamila
13.12.2002
723
1
25
Šmídková Hana
18.06.2003
723
1
26
Kaplanová Josefína
17.04.2006
723
1