Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2010

Věková kategorie: dospělí

03- I.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Brandýs B
Tisknout
7
0
39:24
81:55
602:536
14
2
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
6
1
42:21
86:49
648:504
13
3
Sparta Kutná Hora
Tisknout
5
2
40:23
88:48
652:508
12
4
LTC Houštka
Tisknout
3
4
35:28
77:63
640:587
10
5
LTC Kolín
Tisknout
3
4
30:33
65:74
639:631
10
6
TK Benešov
Tisknout
3
4
28:35
64:75
564:619
10
7
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
1
6
22:41
49:89
545:674
8
8
Sokol Říčany
Tisknout
0
7
16:47
41:98
490:721
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2010
3
Sparta Kutná Hora LTC Kolín
7:2
14:4
90:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brtnický Filip (H)
12
Bourek Josef
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Kubín Petr
9
Mucha Pavel
6
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Piskač Vít
12
Dudáš Filip
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Vojta Emil (H)
9
Slebodník Matúš
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Vojtová Martina (H)
4
Hladíková Jana
12
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Kight Beatrice Emma (EU)
6
Muchová Petra
4
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Vojtová Martina (H)
Kight Beatrice Emma (EU)
4
6
Muchová Petra
Hladíková Jana
4
12
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
8.
Piskač Vít
Vojta Emil (H)
12
9
Dudáš Filip
Hladík Martin
6
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Kubín Petr
Heyrovský Tomáš
9
6
Bourek Josef
Slebodník Matúš
4
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
90
65
14
4
7
2

Soupiska Sparta Kutná Hora

jméno
nar.
BH
1
Brtnický Filip (H)
25.04.1992
389
12
2
Kubín Petr
26.10.1985
511
9
3
Piskač Vít
01.10.1971
412
12
4
Vojta Emil (H)
16.08.1975
494
9
5
Vančura Tomáš
18.04.1980
618
9
6
Heyrovský Tomáš
27.12.1981
964
6
7
Šklíba Tomáš
22.10.1983
983
6
8
Beneš Zdeněk
24.04.1972
1173
4
9
Kurc Pavel
26.11.1963
0
1
10
Dolejš Michal
14.07.1988
0
1
11
Čapek Jakub
26.04.1972
0
1
21
Vojtová Martina (H)
11.10.1977
471
4
22
Kight Beatrice Emma (EU)
15.12.1994
415
6
23
Březinová Pavlína
27.10.1964
708
3
24
Janálová Štěpánka
21.10.1977
739
3
25
Šimonová Běla
28.09.1988
563
4
26
Kadlečková Adéla
22.03.1989
0
1

Soupiska LTC Kolín

jméno
nar.
BH
1
Bourek Josef
06.12.1985
1507
4
2
Mucha Pavel
27.10.1982
748
6
3
Dudáš Filip
18.12.1988
1019
6
4
Hladík Martin
30.01.1991
1348
4
5
Kosina Matouš
05.01.1991
2208
3
6
Bourek Václav
07.06.1988
773
6
7
Konopásek Jan
05.06.1986
1875
3
8
Synek Jaromír
12.05.1989
2109
3
9
Smetana Matěj
17.02.1989
0
1
10
Slebodník Matúš
02.04.1985
0
1
11
Synek Jindřich
16.09.1979
0
1
12
Kortan David
29.09.1993
0
1
21
Hladíková Jana
02.11.1987
160
12
22
Muchová Petra
22.02.1990
471
4
23
Syřínková Aneta
07.06.1991
895
3
24
Jandejsková Klára
06.09.1988
895
3
25
Flanderková Jindra
21.01.1986
591
4
26
Krumichová Zdeňka
19.01.1975
0
1