Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
9
TO TJ Tesla Pardubice B TO SK Žamberk A
6:3
12:7
96:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pelikán Tomáš
4
Jandík Tomáš
4
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
2.
Čapek Bohumil
4
Adámek Viktor
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
3.
Pospíšilová Anna Milada
4
Venclová Magdaléna
4
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Čapounová Michaela
4
Čevorová Nela
1
6:3
6:7
1:0
13
10
2
1
1
0
5.
Kovárník Vojtěch
1
Kvapil Antonín (H)
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
6.
Pronco Daniel
1
Gažák Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
7.
Pospíšilová Anna Milada
Čapounová Michaela
4
4
Venclová Magdaléna
Čevorová Nela
4
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Pelikán Tomáš
Kovárník Vojtěch
4
1
Jandík Tomáš
Adámek Viktor
4
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
9.
Čapek Bohumil
Pronco Daniel
4
1
Kvapil Antonín (H)
Gažák Tomáš
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
96
74
12
7
6
3

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Pelikán Tomáš
14.09.2009
494
4
2
Čapek Bohumil
29.09.2006
537
4
3
Šimonek Patrik
26.05.2008
808
3
4
Kovárník Vojtěch
10.06.2010
1135
1
5
Pronco Daniel
09.06.2012
1135
1
6
Kovárník Lukáš
21.03.2013
1135
1
7
Schmidt Martin
16.11.2010
1135
1
21
Pospíšilová Anna Milada
21.11.2009
456
4
22
Čapounová Michaela
28.10.2008
503
4
23
Dubovská Anna
03.03.2008
793
1
24
Škrhová Eliška
15.01.2010
793
1
25
Kačmariková Nela
11.11.2011
793
1

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jandík Tomáš
29.08.2007
771
4
2
Adámek Viktor
03.06.2006
782
3
3
Černý Filip
30.10.2007
898
3
4
Kvapil Antonín (H)
15.08.2010
1135
1
5
Gažák Tomáš
02.08.2008
1135
1
6
Hájek Ondřej
18.12.2008
1135
1
7
Sviták Michal
08.03.2010
1135
1
8
Brkl Filip
21.10.2009
1135
1
9
Kačaras Jan
12.03.2010
1135
1
10
Pražák Kryštof
26.05.2010
1135
1
11
Bednařík Martin
01.08.2009
1135
1
12
Vojtíšek Tomáš
11.05.2012
1135
1
21
Venclová Magdaléna
21.04.2008
533
4
22
Škorpíková Veronika
01.08.2006
629
3
23
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
549
3
24
Čevorová Nela
15.05.2009
793
1
25
Adamcová Veronika
27.06.2012
793
1
26
Dostálová Aneta
15.02.2010
793
1
27
Jandíková Eva
19.06.2010
793
1
28
Andršová Adéla
29.01.2010
793
1