Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2024 NT 11.5.2024
7
TK Hlinsko TK Ústí n. Orlicí
3:6
6:14
61:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lelek Petr
4
Krsička David
6
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Kavalír Matouš
1
Hamerník Daniel
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Jančaříková Anna
6
Rybičková Gabriela (H)
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Havlová Gabriela
1
Snášilová Nikola
3
6:2
4:6
1:0
11
8
2
1
1
0
5.
Bříza Ondřej
1
Adámek Matouš
4
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
6.
Nevole Vojtěch
1
Chadima Matěj
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Jančaříková Anna
Havlová Gabriela
6
1
Rybičková Gabriela (H)
Snášilová Nikola
4
3
5:7
6:3
1:0
12
10
2
1
1
0
8.
Lelek Petr
Nevole Vojtěch
4
1
Krsička David
Hamerník Daniel
6
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Kavalír Matouš
Bříza Ondřej
1
1
Adámek Matouš
Chadima Matěj
4
4
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
               
61
91
6
14
3
6

Soupiska TK Hlinsko

jméno
nar.
BH
1
Vašek František (H)
31.05.2006
925
3
2
Lelek Petr
14.04.2010
740
4
3
Malinský Josef (H)
25.08.2012
1135
1
4
Kavalír Matouš
28.12.2008
1135
1
5
Pražák Jakub
03.01.2014
1135
1
6
Bříza Ondřej
29.06.2009
1135
1
7
Nevole Vojtěch
26.02.2009
1135
1
8
Kusý Jakub
28.05.2011
1135
1
9
Mrkvička František
20.12.2009
1135
1
10
Adámek Alexander
30.03.2011
1135
1
21
Jančaříková Anna
09.08.2011
326
6
22
Havlová Gabriela
10.08.2006
793
1
23
Marešová Nela
17.06.2009
793
1
24
Malinská Claudia
08.10.2008
793
1
25
Uchytilová Silvie
12.03.2010
793
1
26
Dostálová Nela
14.08.2012
793
1
27
Mrkvičková Josefína
03.03.2014
793
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Krsička David
13.01.2009
335
6
2
Hamerník Daniel
09.10.2008
508
4
3
Adámek Matouš
08.04.2008
562
4
4
Chadima Matěj
26.09.2009
740
4
5
Morávek Matěj
20.04.2011
1135
1
6
Nágl David
26.06.2014
1135
1
7
Krsička Filip
24.01.2013
1135
1
21
Rybičková Gabriela (H)
10.07.2007
442
4
22
Snášilová Nikola
10.06.2008
608
3
23
Nermuťová Melisa
21.04.2010
603
3
24
Hájková Anna
01.03.2009
793
1
25
Bániková Kristýna
05.11.2010
793
1