Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
24
TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s.
6:3
14:7
90:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krsička David
6
Marek Patrik
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Hamerník Daniel
4
Oppitz Dennis
3
7:5
4:6
0:1
11
12
1
2
0
1
3.
Rybičková Gabriela (H)
4
Blažková Kateřina
9
1:6
6:4
0:1
7
11
1
2
0
1
4.
Snášilová Nikola
3
Rybičková Karolína
4
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
5.
Adámek Matouš
4
Brusenbauch Alan
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Chadima Matěj
4
Kovář Lukáš
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
7.
Rybičková Gabriela (H)
Snášilová Nikola
4
3
Blažková Kateřina
Rybičková Karolína
9
4
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
8.
Krsička David
Chadima Matěj
6
4
Marek Patrik
Kovář Lukáš
4
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Hamerník Daniel
Adámek Matouš
4
4
Oppitz Dennis
Brusenbauch Alan
3
1
6:4
0:6
1:0
7
10
2
1
1
0
               
90
67
14
7
6
3

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Krsička David
13.01.2009
335
6
2
Hamerník Daniel
09.10.2008
508
4
3
Adámek Matouš
08.04.2008
562
4
4
Chadima Matěj
26.09.2009
740
4
5
Morávek Matěj
20.04.2011
1135
1
6
Nágl David
26.06.2014
1135
1
7
Krsička Filip
24.01.2013
1135
1
21
Rybičková Gabriela (H)
10.07.2007
442
4
22
Snášilová Nikola
10.06.2008
608
3
23
Nermuťová Melisa
21.04.2010
603
3
24
Hájková Anna
01.03.2009
793
1
25
Bániková Kristýna
05.11.2010
793
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
2
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
3
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
4
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
5
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
7
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
8
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
9
Šenberk Matyáš
29.12.2010
1135
1
21
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
22
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
23
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
24
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
26
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1
27
Pirklová Leontýna
27.03.2009
793
1