Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
21
TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice B
3:6
6:12
40:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kavalír Matouš
1
Pelikán Tomáš
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Bříza Ondřej
1
Čapek Bohumil
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Jančaříková Anna
6
Pospíšilová Anna Milada
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Havlová Gabriela
1
Čapounová Michaela
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Nevole Vojtěch
1
Šimonek Patrik
3
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Kusý Jakub
1
Kovárník Vojtěch
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Jančaříková Anna
Havlová Gabriela
6
1
Pospíšilová Anna Milada
Čapounová Michaela
4
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Kavalír Matouš
Bříza Ondřej
1
1
Pelikán Tomáš
Čapek Bohumil
4
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Nevole Vojtěch
Kusý Jakub
1
1
Šimonek Patrik
Kovárník Lukáš
3
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
40
84
6
12
3
6

Soupiska TK Hlinsko

jméno
nar.
BH
1
Vašek František (H)
31.05.2006
925
3
2
Lelek Petr
14.04.2010
740
4
3
Malinský Josef (H)
25.08.2012
1135
1
4
Kavalír Matouš
28.12.2008
1135
1
5
Pražák Jakub
03.01.2014
1135
1
6
Bříza Ondřej
29.06.2009
1135
1
7
Nevole Vojtěch
26.02.2009
1135
1
8
Kusý Jakub
28.05.2011
1135
1
9
Mrkvička František
20.12.2009
1135
1
10
Adámek Alexander
30.03.2011
1135
1
21
Jančaříková Anna
09.08.2011
326
6
22
Havlová Gabriela
10.08.2006
793
1
23
Marešová Nela
17.06.2009
793
1
24
Malinská Claudia
08.10.2008
793
1
25
Uchytilová Silvie
12.03.2010
793
1
26
Dostálová Nela
14.08.2012
793
1
27
Mrkvičková Josefína
03.03.2014
793
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Pelikán Tomáš
14.09.2009
494
4
2
Čapek Bohumil
29.09.2006
537
4
3
Šimonek Patrik
26.05.2008
808
3
4
Kovárník Vojtěch
10.06.2010
1135
1
5
Pronco Daniel
09.06.2012
1135
1
6
Kovárník Lukáš
21.03.2013
1135
1
7
Schmidt Martin
16.11.2010
1135
1
21
Pospíšilová Anna Milada
21.11.2009
456
4
22
Čapounová Michaela
28.10.2008
503
4
23
Dubovská Anna
03.03.2008
793
1
24
Škrhová Eliška
15.01.2010
793
1
25
Kačmariková Nela
11.11.2011
793
1