Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
2.6.2024 NT 15.6.2024
17
TO TJ Tesla Pardubice B TK Ústí n. Orlicí
3:6
7:15
73:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pelikán Tomáš
4
Krsička David
6
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
2.
Kovárník Vojtěch
1
Hamerník Daniel
4
3:6
7:6
1:0
11
12
2
1
1
0
3.
Pospíšilová Anna Milada
4
Rybičková Gabriela (H)
4
6:1
3:6
1:0
10
7
2
1
1
0
4.
Čapounová Michaela
4
Snášilová Nikola
3
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
5.
Pronco Daniel
1
Adámek Matouš
4
7:6
4:6
0:1
11
13
1
2
0
1
6.
Schmidt Martin
1
Chadima Matěj
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Pospíšilová Anna Milada
Čapounová Michaela
4
4
Rybičková Gabriela (H)
Snášilová Nikola
4
3
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
8.
Pelikán Tomáš
Schmidt Martin
4
1
Krsička David
Hamerník Daniel
6
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Kovárník Vojtěch
Pronco Daniel
1
1
Adámek Matouš
Chadima Matěj
4
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
               
73
103
7
15
3
6

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Pelikán Tomáš
14.09.2009
494
4
2
Čapek Bohumil
29.09.2006
537
4
3
Šimonek Patrik
26.05.2008
808
3
4
Kovárník Vojtěch
10.06.2010
1135
1
5
Pronco Daniel
09.06.2012
1135
1
6
Kovárník Lukáš
21.03.2013
1135
1
7
Schmidt Martin
16.11.2010
1135
1
21
Pospíšilová Anna Milada
21.11.2009
456
4
22
Čapounová Michaela
28.10.2008
503
4
23
Dubovská Anna
03.03.2008
793
1
24
Škrhová Eliška
15.01.2010
793
1
25
Kačmariková Nela
11.11.2011
793
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Krsička David
13.01.2009
335
6
2
Hamerník Daniel
09.10.2008
508
4
3
Adámek Matouš
08.04.2008
562
4
4
Chadima Matěj
26.09.2009
740
4
5
Morávek Matěj
20.04.2011
1135
1
6
Nágl David
26.06.2014
1135
1
7
Krsička Filip
24.01.2013
1135
1
21
Rybičková Gabriela (H)
10.07.2007
442
4
22
Snášilová Nikola
10.06.2008
608
3
23
Nermuťová Melisa
21.04.2010
603
3
24
Hájková Anna
01.03.2009
793
1
25
Bániková Kristýna
05.11.2010
793
1