Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
5
0
40:5
83:11
520:190
10
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
4
1
38:7
77:18
492:220
9
3
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
1
23:22
50:48
355:380
9
4
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
3
2
23:22
53:50
392:397
8
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
3
20:25
44:56
325:402
7
6
TK Hlinsko
Tisknout
1
4
12:33
27:68
263:448
6
7
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
1
4
12:33
27:70
331:477
6
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
5
12:33
29:69
308:472
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
16
TO SK Žamberk A TK Ústí n. Orlicí
2:7
7:15
76:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jandík Tomáš
4
Krsička David
6
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
2.
Adámek Viktor
3
Hamerník Daniel
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Škorpíková Veronika
3
Rybičková Gabriela (H)
4
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Macháčková Sabina (H)
3
Snášilová Nikola
3
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
5.
Černý Filip
3
Adámek Matouš
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Kvapil Antonín (H)
1
Chadima Matěj
4
6:7
6:4
1:0
13
11
2
1
1
0
7.
Venclová Magdaléna
Macháčková Sabina (H)
4
3
Rybičková Gabriela (H)
Snášilová Nikola
4
3
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
8.
Jandík Tomáš
Adámek Viktor
4
3
Krsička David
Hamerník Daniel
6
4
6:4
5:7
0:1
11
12
1
2
0
1
9.
Černý Filip
Kvapil Antonín (H)
3
1
Adámek Matouš
Chadima Matěj
4
4
1:6
6:4
0:1
7
11
1
2
0
1
               
76
100
7
15
2
7

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jandík Tomáš
29.08.2007
771
4
2
Adámek Viktor
03.06.2006
782
3
3
Černý Filip
30.10.2007
898
3
4
Kvapil Antonín (H)
15.08.2010
1135
1
5
Gažák Tomáš
02.08.2008
1135
1
6
Hájek Ondřej
18.12.2008
1135
1
7
Sviták Michal
08.03.2010
1135
1
8
Brkl Filip
21.10.2009
1135
1
9
Kačaras Jan
12.03.2010
1135
1
10
Pražák Kryštof
26.05.2010
1135
1
11
Bednařík Martin
01.08.2009
1135
1
12
Vojtíšek Tomáš
11.05.2012
1135
1
21
Venclová Magdaléna
21.04.2008
533
4
22
Škorpíková Veronika
01.08.2006
629
3
23
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
549
3
24
Čevorová Nela
15.05.2009
793
1
25
Adamcová Veronika
27.06.2012
793
1
26
Dostálová Aneta
15.02.2010
793
1
27
Jandíková Eva
19.06.2010
793
1
28
Andršová Adéla
29.01.2010
793
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Krsička David
13.01.2009
335
6
2
Hamerník Daniel
09.10.2008
508
4
3
Adámek Matouš
08.04.2008
562
4
4
Chadima Matěj
26.09.2009
740
4
5
Morávek Matěj
20.04.2011
1135
1
6
Nágl David
26.06.2014
1135
1
7
Krsička Filip
24.01.2013
1135
1
21
Rybičková Gabriela (H)
10.07.2007
442
4
22
Snášilová Nikola
10.06.2008
608
3
23
Nermuťová Melisa
21.04.2010
603
3
24
Hájková Anna
01.03.2009
793
1
25
Bániková Kristýna
05.11.2010
793
1