Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
11
TK Česká Třebová, z.s. TK Hlinsko
8:1
16:5
96:53
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Salivar Sebastian
9
Lelek Petr
4
5:7
6:4
1:0
12
11
2
1
1
0
2.
Marek Patrik
4
Kavalír Matouš
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Blažková Kateřina
9
Jančaříková Anna
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Rybičková Karolína
4
Marešová Nela
1
5:7
6:4
1:0
12
11
2
1
1
0
5.
Klíma Petr
4
Bříza Ondřej
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Oppitz Dennis
3
Nevole Vojtěch
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Blažková Kateřina
Rybičková Karolína
9
4
Jančaříková Anna
Marešová Nela
6
1
6:1
5:7
1:0
12
8
2
1
1
0
8.
Salivar Sebastian
Klíma Petr
9
4
Lelek Petr
Kavalír Matouš
4
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Marek Patrik
Oppitz Dennis
4
3
Bříza Ondřej
Nevole Vojtěch
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
96
53
16
5
8
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
2
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
3
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
4
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
5
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
7
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
8
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
9
Šenberk Matyáš
29.12.2010
1135
1
21
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
22
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
23
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
24
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
26
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1
27
Pirklová Leontýna
27.03.2009
793
1

Soupiska TK Hlinsko

jméno
nar.
BH
1
Vašek František (H)
31.05.2006
925
3
2
Lelek Petr
14.04.2010
740
4
3
Malinský Josef (H)
25.08.2012
1135
1
4
Kavalír Matouš
28.12.2008
1135
1
5
Pražák Jakub
03.01.2014
1135
1
6
Bříza Ondřej
29.06.2009
1135
1
7
Nevole Vojtěch
26.02.2009
1135
1
8
Kusý Jakub
28.05.2011
1135
1
9
Mrkvička František
20.12.2009
1135
1
10
Adámek Alexander
30.03.2011
1135
1
21
Jančaříková Anna
09.08.2011
326
6
22
Havlová Gabriela
10.08.2006
793
1
23
Marešová Nela
17.06.2009
793
1
24
Malinská Claudia
08.10.2008
793
1
25
Uchytilová Silvie
12.03.2010
793
1
26
Dostálová Nela
14.08.2012
793
1
27
Mrkvičková Josefína
03.03.2014
793
1