Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
28
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Maršík Matyáš (H)
15
Herman Dominik (H)
9
6:5
 
 
13
5
2
0
1
0
2.
Košek Adam
4
Rampír Jakub
9
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Schovancová Alena
12
Balounová Aneta
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Blažková Kateřina
9
Kárychová Viktorie
4
3:6
6:4
0:1
9
11
1
2
0
1
5.
Ploc Matouš
9
Šuda Štěpán
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Oppitz Dennis
3
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Schovancová Alena
Blažková Kateřina
12
9
Balounová Aneta
Kárychová Viktorie
4
4
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Košek Adam
Ploc Matouš
4
9
Rampír Jakub
Šuda Štěpán
9
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Oppitz Dennis
Brusenbauch Alan
3
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
106
39
17
2
8
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy

jméno
nar.
BH
1
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
134
15
2
Drápela Daniel (H)
23.10.2007
136
12
3
Košek Adam
31.12.2006
565
4
4
Vrtěna Jakub (H)
17.07.2006
256
9
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
6
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
7
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
8
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
9
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
11
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
12
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
21
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
128
12
22
Schovancová Alena
27.03.2009
139
12
23
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
24
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
26
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
27
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
28
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK B

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik (H)
20.03.2006
288
9
2
Rampír Jakub
30.10.2007
257
9
3
Silbernágl Kryštof
18.10.2006
562
4
4
Malý Jakub (H)
30.09.2007
401
6
5
Vyčítal Vojtěch
17.08.2006
403
6
6
Šuda Štěpán
27.12.2009
504
4
7
Lovas Vít
06.05.2009
782
3
8
Jahelka Štěpán
02.09.2009
704
4
21
Balounová Aneta
13.02.2006
417
4
22
Kárychová Viktorie
05.04.2007
465
4
23
Vašáková Martina
15.05.2007
409
4
24
Kotová Sofie
29.07.2010
622
3