Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
25
TENIS-CENTRUM DTJ HK A LTC Pardubice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Svoboda Josef (H)
20
Dymák Filip
15
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
2.
Brückner David (H)
15
Šmejc Dominik
12
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
3.
Brožová Natálie
15
Shejbalová Tereza
6
6:3
6:7
1:0
13
10
2
1
1
0
4.
Gruberová Tereza
4
Svědíková Alexandra
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Holub Martin (H)
12
VAVERKA DAN
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
6.
Záhornický Matyáš
9
Zalabák Ondřej
6
4:6
6:4
0:1
10
11
1
2
0
1
7.
Svoboda Josef (H)
Brückner David (H)
20
15
Dymák Filip
Šmejc Dominik
15
12
6:4
4:6
1:0
11
10
2
1
1
0
8.
Holub Martin (H)
Záhornický Matyáš
12
9
VAVERKA DAN
Zalabák Ondřej
6
6
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Brožová Natálie
Gruberová Tereza
15
4
Shejbalová Tereza
Svědíková Alexandra
6
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
84
83
13
8
6
3

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK A

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Josef (H)
25.10.2008
79
20
2
Dufek Pavel Oliver (H)
24.05.2010
88
15
3
Brückner David (H)
20.03.2008
95
15
4
Hep Matyáš
27.01.2007
132
15
5
Holub Martin (H)
13.05.2008
194
12
6
Záhornický Matyáš
09.07.2009
233
9
7
Dostál Marek
14.12.2008
643
4
21
Chrisstoffels Floortje
08.06.2007
32
25
22
Brožová Natálie
06.02.2006
62
15
23
Divilová Sára
30.01.2007
148
9
24
Hrdinová Sofie
06.03.2008
97
12
25
Gruberová Tereza
21.01.2007
427
4

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1