Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
21
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy TENIS-CENTRUM DTJ HK A
2:7
4:15
54:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Drápela Daniel (H)
12
Svoboda Josef (H)
20
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
2.
Vrtěna Jakub (H)
9
Brückner David (H)
15
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
3.
Šedivá Anna (H)
12
Chrisstoffels Floortje
25
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Schovancová Alena
12
Brožová Natálie
15
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Ploc Matouš
9
Hep Matyáš
15
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Klíma Petr
4
Záhornický Matyáš
9
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Šedivá Anna (H)
Schovancová Alena
12
12
Chrisstoffels Floortje
Brožová Natálie
25
15
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Drápela Daniel (H)
Vrtěna Jakub (H)
12
9
Svoboda Josef (H)
Hep Matyáš
20
15
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
9.
Ploc Matouš
Klíma Petr
9
4
Záhornický Matyáš
Holub Martin (H)
9
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
54
104
4
15
2
7

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy

jméno
nar.
BH
1
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
134
15
2
Drápela Daniel (H)
23.10.2007
136
12
3
Košek Adam
31.12.2006
565
4
4
Vrtěna Jakub (H)
17.07.2006
256
9
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
6
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
7
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
8
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
9
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
11
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
12
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
21
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
128
12
22
Schovancová Alena
27.03.2009
139
12
23
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
24
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
26
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
27
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
28
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK A

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Josef (H)
25.10.2008
79
20
2
Dufek Pavel Oliver (H)
24.05.2010
88
15
3
Brückner David (H)
20.03.2008
95
15
4
Hep Matyáš
27.01.2007
132
15
5
Holub Martin (H)
13.05.2008
194
12
6
Záhornický Matyáš
09.07.2009
233
9
7
Dostál Marek
14.12.2008
643
4
21
Chrisstoffels Floortje
08.06.2007
32
25
22
Brožová Natálie
06.02.2006
62
15
23
Divilová Sára
30.01.2007
148
9
24
Hrdinová Sofie
06.03.2008
97
12
25
Gruberová Tereza
21.01.2007
427
4