Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
5
0
37:8
80:19
511:191
10
2
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
1
30:12
63:27
453:294
9
3
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
4
1
24:21
50:46
399:392
9
4
LTC Pardubice A
Tisknout
3
2
29:16
60:36
416:309
8
5
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
3
2
22:23
46:49
327:366
8
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
1
4
15:30
34:64
301:443
6
7
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
5
10:32
21:66
217:431
5
8
TK Eden HK A
Tisknout
0
5
10:35
26:73
271:469
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
2.6.2024 NT 15.6.2024
18
LTC Pardubice A TK Eden HK A
7:2
14:7
91:59
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dymák Filip
15
Kozel Aleš
9
2:6
6:2
1:0
9
8
2
1
1
0
2.
Šmejc Dominik
12
Hušek Richard
9
6:3
5:7
1:0
12
10
2
1
1
0
3.
Shejbalová Tereza
6
Nálevková Barbora
9
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
4.
Hönigová Adéla
6
Zběhlíková Ema
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
VAVERKA DAN
6
Koutník Tomáš
9
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Zalabák Ondřej
6
Mrklovský David (H)
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Shejbalová Tereza
Hönigová Adéla
6
6
Nálevková Barbora
Zběhlíková Ema
9
9
3:6
6:0
1:0
10
6
2
1
1
0
8.
Dymák Filip
Šmejc Dominik
15
12
Kozel Aleš
Hušek Richard
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
VAVERKA DAN
Zalabák Ondřej
6
6
Koutník Tomáš
Mrklovský David (H)
9
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
91
59
14
7
7
2

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1

Soupiska TK Eden HK A

jméno
nar.
BH
1
Bekéni Marko (EU)
03.01.2008
53
25
2
Solčan Adam (EU)
16.06.2007
115
15
3
Štěpař Jiří
23.08.2006
387
6
4
Kozel Aleš
28.11.2008
209
9
5
Hušek Richard
11.07.2008
235
9
6
Koutník Tomáš
10.04.2009
215
9
7
Mrklovský David (H)
30.12.2008
285
9
8
Vondruška Viktor
06.11.2009
365
6
9
Holubář Mathias
21.05.2007
1135
1
10
Tišer Jan
02.12.2009
1135
1
11
Tišer Max
02.12.2009
1135
1
12
Štayr Matyáš
08.07.2011
1135
1
21
Nálevková Barbora
07.05.2008
155
9
22
Zběhlíková Ema
05.10.2009
193
9
23
Havlíčková Lucie
14.03.2006
224
6
24
Koutníková Bára
22.08.2011
536
4
25
Vorlová Lucie
25.09.2008
713
3
26
Štayrová Aneta
09.02.2006
713
3
27
Červenková Nikita
25.04.2010
793
1
28
Pavlíková Andrea
20.04.2010
793
1