Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21 - O putovní pohár prezidenta

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
0
44:10
95:23
615:245
12
2
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. A
Tisknout
5
1
30:24
64:55
493:461
11
3
TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
Tisknout
4
2
32:19
67:42
507:398
10
4
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
4
2
27:27
56:59
393:443
10
5
LTC Pardubice A
Tisknout
3
3
32:22
69:50
485:403
9
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
2
4
22:32
49:69
402:487
8
7
TK Eden HK A
Tisknout
0
6
14:40
36:83
348:535
6
8
TC Dvůr Králové
Tisknout
0
6
12:39
26:81
261:532
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
11
LTC Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy
2:7
5:14
59:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dymák Filip
15
Drápela Daniel (H)
12
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
2.
Šmejc Dominik
12
Košek Adam
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Vobořilová Anna
12
Šedivá Anna (H)
12
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Shejbalová Tereza
6
Schovancová Alena
12
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
5.
VAVERKA DAN
6
Vrtěna Jakub (H)
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Zalabák Ondřej
6
Ploc Matouš
9
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
7.
Vobořilová Anna
Shejbalová Tereza
12
6
Šedivá Anna (H)
Schovancová Alena
12
12
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Dymák Filip
VAVERKA DAN
15
6
Drápela Daniel (H)
Vrtěna Jakub (H)
12
9
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Šmejc Dominik
Zalabák Ondřej
12
6
Košek Adam
Ploc Matouš
4
9
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
59
101
5
14
2
7

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Dymák Filip
07.05.2008
93
15
2
Šmejc Dominik
20.06.2009
166
12
3
VAVERKA DAN
30.01.2009
417
6
4
Zalabák Ondřej
19.06.2006
439
6
5
Novotný Matěj
18.10.2008
445
6
6
Starý Jan
05.01.2007
454
6
7
Novotný Jakub
27.09.2010
680
4
8
Vondráček David
18.11.2008
1135
1
9
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1135
1
10
Filip Mathias
10.03.2011
1135
1
11
Berka Marek
12.12.2006
1135
1
12
Hrubeš Jakub
20.09.2010
1135
1
21
Vobořilová Anna
27.08.2008
133
12
22
Shejbalová Tereza
01.06.2007
217
6
23
Hönigová Adéla
02.06.2009
252
6
24
Vlkovská Tereza
30.01.2006
713
3
25
Svědíková Alexandra
04.09.2011
726
3
26
Říhová Jitka
14.10.2010
793
1
27
Kubátová Lucie
03.01.2008
793
1
28
Marešová Anna
25.01.2010
793
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. - TOTJ Svitavy

jméno
nar.
BH
1
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
134
15
2
Drápela Daniel (H)
23.10.2007
136
12
3
Košek Adam
31.12.2006
565
4
4
Vrtěna Jakub (H)
17.07.2006
256
9
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
217
9
6
Ploc Matouš
14.11.2008
220
9
7
Marek Patrik
17.02.2008
487
4
8
Klíma Petr
20.08.2006
531
4
9
Plachý Vojtěch
08.03.2006
818
3
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
873
3
11
Brusenbauch Alan
28.12.2011
1135
1
12
Kovář Lukáš
28.09.2008
1135
1
21
Šedivá Anna (H)
20.02.2009
128
12
22
Schovancová Alena
27.03.2009
139
12
23
Blažková Kateřina
24.01.2009
177
9
24
Košková Aneta
19.07.2010
287
6
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
521
4
26
Halamová Natálie
24.01.2009
726
3
27
Hýblová Zuzana
20.06.2008
793
1
28
Sýkorová Kateřina
12.01.2011
793
1