Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.6.2021
11
TO TJ Tesla Pardubice A (2) TK Ústí n. Orlicí (6)
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šmejkal Šimon
9
Herman Dominik
4
5:7
6:0
6:1
17
8
2
1
1
0
2.
Smuts Daniel
4
Linhart Ondřej
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Šimonková Daniela
9
Snášilová Nikola (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Kubešová Klára Marie
6
Hájková Anna
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Čech Michal
4
Zítko Michael
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Čapek Bohumil
1
Hamerník Daniel
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
7.
Šimonková Daniela
Kubešová Klára Marie
9
6
Snášilová Nikola (H)
Hájková Anna
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Šmejkal Šimon
Smuts Daniel
9
4
Herman Dominik
Hamerník Daniel
4
1
0:1
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Čech Michal
Čapek Bohumil
4
1
Linhart Ondřej
Zítko Michael
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
101
36
16
3
8
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A (2)

jméno
nar.
BH
1
Šmejkal Šimon
29.05.2006
274
9
2
Smuts Daniel
14.12.2005
462
4
3
Čech Michal
14.09.2004
489
4
4
Čapek Bohumil
29.09.2006
948
1
5
Michálek Dominik
11.11.2005
948
1
6
Vojtíšek Albert
16.06.2007
948
1
21
Šimonková Daniela
02.09.2005
195
9
22
Kubešová Klára Marie
04.11.2004
309
6
23
Čapounová Kateřina
01.03.2006
470
4
24
Dubovská Anna
03.03.2008
699
1
25
Hykšová Diana
19.07.2006
699
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí (6)

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik
20.03.2006
475
4
2
Balous Martin
19.03.2006
948
1
3
Linhart Ondřej
11.04.2006
948
1
4
Zítko Michael
27.11.2006
948
1
5
Procházka Tomáš
16.01.2004
948
1
6
Hamerník Daniel
09.10.2008
948
1
7
Chadima Matěj
26.09.2009
948
1
8
Krsička David
13.01.2009
948
1
9
Novák Vojtěch Bartoloměj
20.08.2005
948
1
10
Štantejský Štěpán
08.07.2009
948
1
21
Snášilová Nikola (H)
10.06.2008
699
1
22
Hájková Anna
01.03.2009
699
1
23
Peroutková Luisa
24.03.2006
699
1
24
Pechová Kristýna
19.09.2005
699
1
25
Bániková Andrea
27.02.2005
699
1