Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.6.2021
10
TK Česká Třebová, z.s. (3) TK Choceň (8)
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Košek Adam
6
Urbánek Milan
4
6:0
4:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Plachý Vojtěch
3
Nováček Martin
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Plocová Nicole Alexandra
1
Rolencová Sofie
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Stráníková Aneta
1
Šigutová Justýna
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
5.
Klíma Petr
1
Liška Šimon
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Ploc Matouš
1
Adámek Matouš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Plocová Nicole Alexandra
Stráníková Aneta
1
1
Rolencová Sofie
Šigutová Justýna
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Košek Adam
Plachý Vojtěch
6
3
Urbánek Milan
Nováček Martin
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Klíma Petr
Ploc Matouš
1
1
Liška Šimon
Adámek Matouš
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
108
25
18
0
9
0

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. (3)

jméno
nar.
BH
1
Košek Adam
31.12.2006
346
6
2
Šrajer Jan
11.09.2004
550
4
3
Plachý Vojtěch
08.03.2006
751
3
4
Klíma Petr
20.08.2006
948
1
5
Ploc Matouš
14.11.2008
948
1
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
948
1
7
Škrkoň Jan
16.05.2007
948
1
8
Glatt Matouš
04.01.2005
948
1
9
Kovář Šimon
02.08.2006
948
1
10
Kovář Štěpán
02.08.2006
948
1
21
Herníková Eliška
08.01.2007
633
3
22
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
699
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
699
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
699
1
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
699
1

Soupiska TK Choceň (8)

jméno
nar.
BH
1
Urbánek Milan
08.07.2004
453
4
2
Nováček Martin
04.10.2005
948
1
3
Liška Šimon
01.10.2007
948
1
4
Adámek Matouš
08.04.2008
948
1
5
Kobr Matěj
24.11.2007
948
1
6
Vyhnálek Jakub
26.06.2008
948
1
7
Čipera Antonín
22.05.2011
948
1
21
Jurgová Ema
15.02.2007
699
1
22
Čiperová Eliška
07.09.2008
699
1
23
Rolencová Sofie
23.06.2008
699
1
24
Šigutová Justýna
04.09.2009
699
1
25
Hofmanová Alena
16.03.2010
699
1