Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: babytenis

55.Baby tenis-2.výkonnostní třída E-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
I.ČLTK Praha B
Tisknout
6
0
34:2
68:1
409:166
12
2
SK Aritma Praha
Tisknout
5
1
23:13
48:30
360:320
11
3
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
4
2
20:16
43:34
342:311
10
4
TK Sparta Praha C
Tisknout
3
3
22:14
44:29
343:277
9
5
Orel jednota Praha-Balkán B
Tisknout
2
4
14:22
30:47
309:349
8
6
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.B
Tisknout
1
5
7:29
17:60
244:395
7
7
TC VŠ Praha
Tisknout
0
6
6:30
8:57
179:368
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018
3
SK Aritma Praha I.ČLTK Praha B
0:6
0:12
30:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kovařík Dominik
1
Krejčí Tobiáš
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Hanková Agáta
1
Krechler Daniel
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Kuchař Oliver
1
Benetková Jessica
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Daďová Magdaléna
1
Vernerová Sabina
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
5.
Kovařík Dominik
Kuchař Oliver
1
1
Krejčí Tobiáš
Krechler Daniel
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Hanková Agáta
Daďová Magdaléna
1
1
Benetková Jessica
Vernerová Sabina
1
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
30
73
0
12
0
6

Soupiska SK Aritma Praha

jméno
nar.
BH
1
Krištůfek Tomáš
19.01.2009
0
1
2
Kovařík Dominik
04.02.2010
0
1
3
Hanková Agáta
26.01.2009
0
1
4
Kuchař Oliver
08.04.2010
0
1
5
Daďová Magdaléna
29.04.2010
0
1
6
Birhanzlová Ela
16.04.2010
0
1
7
Holubová Eliška
12.09.2010
0
1
8
Roček Eduard
31.01.2011
0
1

Soupiska I.ČLTK Praha B

jméno
nar.
BH
1
Přáda Jaroslav
01.07.2009
0
1
2
Eversfield Tomáš
07.01.2009
0
1
3
Krejčí Tobiáš
17.10.2009
0
1
4
Šmejcký Marek
03.11.2010
0
1
5
Krechler Daniel
21.04.2009
0
1
6
Mirzoev Gabriel
27.01.2009
0
1
7
Benetková Jessica
13.03.2009
0
1
8
Vernerová Sabina
05.01.2010
0
1