Český tenisový svaz
Název:
III. MČR v babytenisu - dívky
Datum:
21.-23.09.
Pořadatel:
ČTS ()
Místo konání:
Cafex Rakovník
Kódové číslo:
916803
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
15.03.2019 00:24:15
2.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK nominace VČ
15.03.2019 11:57:40
3.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha  
19.03.2019 11:06:53
4.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.  
20.03.2019 10:05:59
5.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 LTC Slovan Kladno nominace StČ
20.03.2019 10:17:42
6.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.  
20.03.2019 20:22:16
7.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha  
22.03.2019 11:42:33
8.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé nominace StČ
23.03.2019 23:13:30
9.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha  
26.03.2019 20:31:31
10.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov  
27.03.2019 09:43:24
11.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. nominace SM
27.03.2019 11:47:05
12.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha  
03.04.2019 14:59:47
13.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov  
30.04.2019 11:17:31
14.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek nominace JČ
11.05.2019 09:40:37
15.
Zajícová Barbora 15.06.2010 SK Matchball Česká Lípa  
20.05.2019 21:16:36
16.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí  
26.05.2019 11:34:34
17.
ARCHMANNOVA EMMA 01.12.2010 LTC Panorama Teplice  
28.05.2019 20:51:41
18.
Lepková Stella 15.09.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
31.05.2019 20:24:03
19.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov nominace JČ
01.06.2019 17:40:40
20.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s. nominace VČ
02.06.2019 13:55:05
21.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
02.06.2019 18:15:22
22.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s. nominace VČ
02.06.2019 20:42:29
23.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička nominace VČ
03.06.2019 07:03:26
24.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.  
03.06.2019 12:38:02
25.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
03.06.2019 19:11:34
26.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé nominace StČ
04.06.2019 10:38:00
27.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s. nominace JČ
06.06.2019 17:20:49
28.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha  
11.06.2019 06:47:48
29.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc nominace SM
11.06.2019 09:32:32
30.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín nominace SM
11.06.2019 09:33:50
31.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc 2. náhradnice SM
11.06.2019 09:40:22
32.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s.  
12.06.2019 12:26:15
33.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava  
12.06.2019 22:02:11
34.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá nominace SM
13.06.2019 12:05:52
35.
Tupá Laura 02.11.2010 LTC Tábor 1903 nominace JČ
13.06.2019 15:54:22
36.
Mottlová Sofie 11.07.2011 TK Slavia Plzeň  
14.06.2019 22:47:40
37.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s. 1. náhradnice VČ
17.06.2019 09:02:35
38.
HORÁČKOVÁ Vanesa 25.07.2011 LTC Vysoké Mýto 2. náhradnice VČ
17.06.2019 09:03:00
39.
Straková Valerie 08.08.2010 TK Pelhřimov 1. náhradnice JČ
17.06.2019 09:05:12
40.
Vondráková Valentýna 13.01.2011 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 2. náhradnice JČ
17.06.2019 09:05:36
41.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005  
18.06.2019 11:47:04
42.
rosolová rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice nominace StČ
26.06.2019 17:46:14
43.
Střídová Aneta 28.02.2010 TJ Kyje Praha 14  
26.06.2019 22:40:16
44.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha  
08.07.2019 07:55:53
45.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
11.07.2019 15:07:15
46.
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov  
13.07.2019 07:52:30
47.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. 1. náhradnice SM
18.07.2019 08:38:43
48.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.  
19.07.2019 23:20:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice odhlášeno hráčem
28.05.2019 09:08:52
2.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno pořadatelem
12.06.2019 09:51:55