Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
25.-25.08.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (200)
Kódové číslo:
916724
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šolcová Lucie
Za Velodromem 49a
79601 Prostějov
Tel. (1):
777818918
E-mail:
lucie@solc.biz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz V neděli 25.8.2019 hrají pouze dívky, prezentace do 8.30.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
15.03.2019 09:01:18
2.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
15.03.2019 13:04:58
3.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
15.03.2019 22:32:53
4.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod  
16.03.2019 01:13:37
5.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov  
16.03.2019 20:45:04
6.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín  
16.03.2019 21:23:01
7.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov  
16.03.2019 22:41:00
8.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo  
17.03.2019 09:39:31
9.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
17.03.2019 12:24:22
10.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín  
17.03.2019 16:31:56
11.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov  
17.03.2019 18:34:50
12.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem  
19.03.2019 10:41:00
13.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
19.03.2019 11:27:32
14.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
19.03.2019 11:37:11
15.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo  
19.03.2019 19:56:14
16.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
20.03.2019 21:21:24
17.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč  
22.03.2019 06:29:17
18.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
23.03.2019 00:50:14
19.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno  
23.03.2019 13:26:28
20.
Čoupková Aneta 15.06.2010 Mosilana Brno  
23.03.2019 21:30:43
21.
Hloušková Vendula 27.01.2011 Tenisový klub Šternberk, z.s.  
24.03.2019 18:00:52
22.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
25.03.2019 09:22:49
23.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno  
25.03.2019 11:58:31
24.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava  
25.03.2019 23:25:42
25.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy  
26.03.2019 16:42:20
26.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov  
27.03.2019 10:01:24
27.
Skalická Ela 15.01.2010 -  
28.03.2019 09:17:52
28.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
31.03.2019 23:09:20
29.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín  
03.04.2019 06:31:37
30.
Motalová Hana 28.07.2011 TK AGROFERT Prostějov  
03.04.2019 09:08:10
31.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
05.04.2019 11:41:05
32.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá  
07.04.2019 20:01:38
33.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč  
08.04.2019 10:26:42
34.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov  
11.04.2019 08:46:28
35.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
15.04.2019 07:19:34
36.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno.  
05.05.2019 21:49:13
37.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín  
06.05.2019 09:21:51
38.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK Natali  
16.05.2019 21:19:27
39.
Crhová Charlotte 01.05.2011 TK AGROFERT Prostějov  
30.05.2019 23:21:26
40.
Zedníčková Emma 12.10.2010 HTK Třebíč  
04.06.2019 21:45:09
41.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
06.06.2019 22:02:39
42.
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov  
19.06.2019 10:27:37
43.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová  
19.06.2019 11:10:51
44.
Patáková Klára 18.07.2011 TC Holešov, o.s.  
20.06.2019 20:24:36
45.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno  
23.06.2019 13:36:38
46.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
07.07.2019 19:10:43
47.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno.  
15.07.2019 20:54:12
48.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň  
16.07.2019 19:06:14
49.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc  
18.07.2019 21:22:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
21.03.2019 06:56:35
2.
Maňák Daniel 03.08.2010 SK Zlín-Mladcová odhlášeno hráčem
02.07.2019 19:37:55