Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
11.-11.05.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
916515
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice volná karta
15.03.2019 14:29:05
2.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
16.03.2019 12:13:50
3.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha volná karta
16.03.2019 13:24:28
4.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice volná karta
17.03.2019 20:38:29
5.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
17.03.2019 21:38:29
6.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha volná karta
19.03.2019 11:13:40
7.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov volná karta
19.03.2019 17:51:35
8.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
19.03.2019 23:58:09
9.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. volná karta
20.03.2019 09:56:46
10.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec volná karta
21.03.2019 08:34:38
11.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy volná karta
21.03.2019 09:26:39
12.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
24.03.2019 22:02:45
13.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.03.2019 11:31:21
14.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
25.03.2019 12:29:33
15.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
01.04.2019 23:42:26
16.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 LTK Liberec volná karta
03.04.2019 07:43:36
17.
Michel Théo 09.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
04.04.2019 01:15:41
18.
Hampl Viktor 04.10.2011 Pála Vízner Tennis z.s. volná karta
20.04.2019 15:11:26
19.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha volná karta
25.04.2019 11:45:45
20.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha volná karta
28.04.2019 00:25:18
21.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec volná karta
28.04.2019 18:10:47
22.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
28.04.2019 20:17:02
23.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí volná karta
02.05.2019 17:23:07
24.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé volná karta
04.05.2019 20:27:41
25.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice volná karta
05.05.2019 11:44:50
26.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s. volná karta
05.05.2019 15:00:37
27.
Kolářová Viktorie 31.01.2011 TGC Kunratice volná karta
05.05.2019 20:34:11
28.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha volná karta
06.05.2019 09:27:54
29.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
08.05.2019 11:27:03
30.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
10.05.2019 14:35:22
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice odhlášeno hráčem
18.04.2019 13:45:56
2.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
18.04.2019 14:54:32
3.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice odhlášeno hráčem
22.04.2019 09:24:55
4.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
24.04.2019 18:45:32
5.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov odhlášeno hráčem
02.05.2019 12:03:53
6.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
06.05.2019 07:11:55
7.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
06.05.2019 12:31:38
8.
Germala Robert 02.04.2012 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
06.05.2019 15:00:10
9.
Treutnerová Viktorie 30.04.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
06.05.2019 16:11:17
10.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
06.05.2019 16:51:24
11.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
07.05.2019 16:23:22
12.
Baier Lukáš 28.05.2010 SK Matchball Česká Lípa odhlášeno hráčem
07.05.2019 19:19:15
13.
Dušková Darina 14.10.2010 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
08.05.2019 07:55:02
14.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
08.05.2019 08:22:24
15.
Jagr Lukas 11.01.2010 TK Strakonice odhlášeno hráčem
08.05.2019 22:27:38
16.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
08.05.2019 23:21:03
17.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany odhlášeno pořadatelem
09.05.2019 12:11:35
18.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK Olymp Praha odhlášeno pořadatelem
09.05.2019 12:11:47
19.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun odhlášeno pořadatelem
09.05.2019 15:54:56
20.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
10.05.2019 14:34:39
21.
Tomáš Navarra 26.01.2011 TJ Sokol Vysočany odhlášeno pořadatelem
10.05.2019 14:34:51
22.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany odhlášeno pořadatelem
10.05.2019 14:35:04