Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
11.-11.05. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916515 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | volná karta | 15.03.2019 14:29:05 |
2. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 16.03.2019 12:13:50 |
3. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 16.03.2019 13:24:28 |
4. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 17.03.2019 20:38:29 |
5. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 21:38:29 |
6. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 19.03.2019 11:13:40 |
7. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | volná karta | 19.03.2019 17:51:35 |
8. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 19.03.2019 23:58:09 |
9. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | volná karta | 20.03.2019 09:56:46 |
10. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 21.03.2019 08:34:38 |
11. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 21.03.2019 09:26:39 |
12. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 24.03.2019 22:02:45 |
13. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 25.03.2019 11:31:21 |
14. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 25.03.2019 12:29:33 |
15. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.04.2019 23:42:26 |
16. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 03.04.2019 07:43:36 |
17. |
Michel Théo | 09.06.2011 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 04.04.2019 01:15:41 |
18. |
Hampl Viktor | 04.10.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.04.2019 15:11:26 |
19. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 25.04.2019 11:45:45 |
20. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 28.04.2019 00:25:18 |
21. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 28.04.2019 18:10:47 |
22. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 28.04.2019 20:17:02 |
23. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 02.05.2019 17:23:07 |
24. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 04.05.2019 20:27:41 |
25. |
Vacková Vanessa | 13.08.2010 | TGC Kunratice | volná karta | 05.05.2019 11:44:50 |
26. |
Kobzová Anna | 29.09.2010 | Sokol Čimice | volná karta | 05.05.2019 15:00:37 |
27. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 05.05.2019 20:34:11 |
28. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 06.05.2019 09:27:54 |
29. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 08.05.2019 11:27:03 |
30. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.05.2019 14:35:22 |
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | odhlášeno hráčem | 18.04.2019 13:45:56 |
2. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 18.04.2019 14:54:32 |
3. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 22.04.2019 09:24:55 |
4. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 24.04.2019 18:45:32 |
5. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 02.05.2019 12:03:53 |
6. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 06.05.2019 07:11:55 |
7. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 06.05.2019 12:31:38 |
8. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 06.05.2019 15:00:10 |
9. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 06.05.2019 16:11:17 |
10. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 06.05.2019 16:51:24 |
11. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 07.05.2019 16:23:22 |
12. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | odhlášeno hráčem | 07.05.2019 19:19:15 |
13. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 08.05.2019 07:55:02 |
14. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 08.05.2019 08:22:24 |
15. |
Jagr Lukas | 11.01.2010 | TK Písek | odhlášeno hráčem | 08.05.2019 22:27:38 |
16. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 08.05.2019 23:21:03 |
17. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | odhlášeno pořadatelem | 09.05.2019 12:11:35 |
18. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno pořadatelem | 09.05.2019 12:11:47 |
19. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno pořadatelem | 09.05.2019 15:54:56 |
20. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 10.05.2019 14:34:39 |
21. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno pořadatelem | 10.05.2019 14:34:51 |
22. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno pořadatelem | 10.05.2019 14:35:04 |