Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Ježková Stela
 
 
 
Prausová Lucie
6:0, 6:0
 
Crhová Charlene
6:0, 6:0
 
Bezděková Ema
6:1, 6:2
 
 
 
Balounová Aneta
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Drášilová Terezie
6:2, 3:2, scr.
 
 
 
Hochmanová Barbora
6:0, 6:1
 
 
 
Rosendorfová Eliška
6:2, 6:4
 
 
 
Peřinová Tereza
6:0, 6:2
 
 
 
Brožová Natálie
2:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Hrdinová Sofie
6:0, 6:0
 
 
 
Hartmanová Sára
6:0, 6:3
 
 
 
Herníková Eliška
6:0, 6:0
 
 
 
Bílková Kateřina
6:0, 6:1
 
 
 
DUBOVSKÁ Anna
6:0, 6:0
 
 
 
Snášilová Nikola
6:2, 6:1
 
 
 
Rakoušová Kateřina
6:0, 6:3
 
 
 
Shejbalová Tereza
scr.
 
 
 
Mohoutová Anna
6:0, 6:0
 
 
 
Ševcová Barbora
6:0, 6:0
 
 
 
Kubešová Linda Marie
6:2, 6:2
 
 
 
Divilová Sára
6:4, 6:1
 
 
 
Raušová Nella
6:3, 6:1
 
 
 
Horáčková Žaneta
6:0, 6:4
 
 
 
Adamcová Jessica
6:0, 6:0
 
 
 
Růtová Dominika
6:1, 6:0
 
 
 
Ševečková Valerie
6:1, 6:0
 
 
 
Randulová Anna
6:0, 6:0
 
 
 
Kárychová Viktorie
6:2, 3:6, 7:5
 
 
 
Škorpíková Veronika
7:6 (8), 6:3
 
 
 
Nálevková Barbora
6:0, 6:0
 
 
 
Malinová Natálie
6:0, 6:0
 
Klodnerová Adéla
6:3, 6:7 (5), 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Šílová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Čapoun
Poznámka pořadatele: Prezentace v 8:00, začátek hry v 8:30: Prausová Crhová, Drášilová Hochmanová, Brožová Hrdinová, Bílková Dubovská, Snášilová Rakoušová, Shejbalová Mohoutová, Divilová Raušová, Růtová Ševečková, Škorpíková Nálevková, Malinová Klodnerová prezentace v 9:30: Bezděková Balounová, Rosendorfová Peřinová, Hartmanová Herníková, Ševcová Kubešová, Horáčková Adamcová, Randulová Kárychová prezentace v 10:00: Ježková, Šílová
Počet účastníků34
NasazeníBH
Ježková Stela 4135
Šílová Nela 6730
Brožová Natálie 7825
Adamcová Jessica 9020
Růtová Dominika 14215
Shejbalová Tereza 15115
Rakoušová Kateřina 15915
Peřinová Tereza 17912
Kategorie : 8Součet BH: 167
Kódové číslo akce: 812920

Ježková Stela - Brožová Natálie
 
 
 
Horáčková Žaneta - Hartmanová Sára
6:2, 6:1
 
Randulová Anna - Snášilová Nikola
6:0, 6:1
 
Růtová Dominika - Shejbalová Tereza
6:4, 6:3
 
DUBOVSKÁ Anna - Ševcová Barbora
6:0, 6:0
 
Kárychová Viktorie - Bezděková Ema
6:4, 6:2
 
Herníková Eliška - Škorpíková Veronika
6:0, 6:3
 
Klodnerová Adéla - Malinová Natálie
3:6, 6:0, 1:0 (4)
 
Hrdinová Sofie - Hochmanová Barbora
6:4, 3:6, 1:0 (5)
 
Drášilová Terezie - Rakoušová Kateřina
6:4, 6:1
 
Balounová Aneta - Ševečková Valerie
6:3, 7:5
 
Kubešová Linda Marie - Raušová Nella
7:6 (5), 3:6, 1:0 (7)
 
Crhová Charlene - Divilová Sára
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Adamcová Jessica - Šílová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Čapoun
Počet dvojic14
NasazeníBH
Ježková Stela 4135
Šílová Nela 6730
Brožová Natálie 7825
Adamcová Jessica 9020
Růtová Dominika 14215
Shejbalová Tereza 15115
Rakoušová Kateřina 15915
Drášilová Terezie 18312
Kategorie : 8Součet BH: 167
Kódové číslo akce: 814920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čapounová Michaela28.10.2008TO TJ Tesla Pardubice