Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  HIT CUP
Pořadatel:  SK HIT Hradec Králové z.s.
Datum:  26.-28.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Dubovská Anna
 
 
 
Kotová Sofie
6:1, 6:3
 
Jelínková Julie
6:4, 6:0
 
Kučerová Andrea
6:3, 7:5
 
Kwasniewska Maria Anna
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Bošinová Leona
 
Schovancová Alena
6:2, 6:0
 
 
 
Boušková Anežka
6:1, 6:0
 
Mudrochová Laura
6:0, 6:0
 
Blahová Veronika
6:1, 6:4
 
Roubova Adéla
6:2, 1:6, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:1
 
Macháčková Sabina
 
Zběhlíková Ema
6:1, 6:1
 
 
 
Gottvaldová Eva
scr.
 
Ptak Nadja
6:0, 6:2
 
Jindrová Anna
6:2, 6:4
 
Kvíčalová Tereza
6:0, 6:0
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
Vorlová Lucie
 
Polášková Alena
6:4, 6:4
 
 
 
Kovalovská Laura
6:2, 6:1
 
Levans Millydee
6:4, 6:4
 
Červenková Nikita
6:2, 6:1
 
Černohorská Nelly
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Reichlová Alžběta
 
Rozhodčí turnaje: Sobota: Valenta Jaroslav (platná licence B do 30.4.2022) Neděle: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Dubovská Anna 22012
Reichlová Alžběta 22012
Schovancová Alena 3039
Vorlová Lucie 3839
Zběhlíková Ema 4746
Macháčková Sabina 5076
Bošinová Leona 5356
Polášková Alena 5826
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 812275

Polášková Alena - Reichlová Alžběta
 
 
 
Macháčková Sabina - Blahová Veronika
6:4, 7:6 (5)
 
Kwasniewska Maria Anna - Schovancová Alena
6:4, 3:6, 1:0 (11)
 
Vorlová Lucie - Kovalovská Laura
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kotová Sofie - Bošinová Leona
 
Červenková Nikita - Gottvaldová Eva
scr.
 
 
 
 
scr.
 
Haviárová Vanesa - Jindrová Anna
 
Černohorská Nelly - Ptak Nadja
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Roubova Adéla - Dubovská Anna
 
Rozhodčí turnaje: Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Dubovská Anna 22012
Reichlová Alžběta 22012
Schovancová Alena 3039
Haviárová Vanesa 3159
Vorlová Lucie 3839
Macháčková Sabina 5076
Bošinová Leona 5356
Polášková Alena 5826
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 814275

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kolovecká Aneta17.10.2008TJ LTC Poděbrady

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kvíčalová Tereza03.12.2010SK Žalov