Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  AKUNA CUP
Pořadatel:  TK Slavia Orlová
Datum:  20.-22.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Eliášová Veronika
 
 
 
Cholewa Julia
6:0, 6:2
 
Nowaková Nela
6:1, 6:1
 
Vrajíková Rozálie
6:2, 6:1
 
 
 
Molinová Natálie
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Pavlišová Ellen
 
Dihlová Nela
6:3, 6:3
 
 
 
Szmeková Amálie
7:5, 6:2
 
 
 
Řezáčová Leontýna
7:6 (4), 6:4
 
 
 
Polochová Eliška
6:2, 6:0
 
 
 
Branná Sára
6:1, 6:2
 
 
 
Šimečková Lucie
6:4, 6:4
 
 
 
Řeřuchová Ines
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
Šperková Anna
6:2, 2:6, 6:1
 
 
 
Kotoučková Vendula
6:2, 6:3
 
 
 
Nosková Eliška
6:0, 6:2
 
 
 
Martináková Adéla
4:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků17
NasazeníBH
Eliášová Veronika 16215
Martináková Adéla 2969
Řeřuchová Ines 3129
Pavlišová Ellen 3139
Nosková Eliška 3469
Šimečková Lucie 4626
Szmeková Amálie 4996
Řezáčová Leontýna 7714
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 812101

Eliášová Veronika - Martináková Adéla
 
 
 
Řezáčová Leontýna - Szmeková Amálie
6:0, 6:4
 
Branná Sára - Molinová Natálie
6:0, 6:3
 
Vrajíková Rozálie - Šperková Anna
6:0, 6:3
 
Řeřuchová Ines - Myslivcová Lucie
7:6 (5), 6:3, 1:0 (8)
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Nosková Eliška - Šimečková Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Hoková Martina (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic6
NasazeníBH
Eliášová Veronika 16215
Martináková Adéla 2969
Řeřuchová Ines 3129
Nosková Eliška 3469
Šimečková Lucie 4626
Szmeková Amálie 4996
Řezáčová Leontýna 7714
Branná Sára 9763
Kategorie : 4Součet BH: 61
Kódové číslo akce: 814101

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Macura Sidney15.05.2009TC BIOCEL Vratimov z.s.
Gabzdylová Natálíe18.05.2009Městský tenisový klub Karviná

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlišová Ellen23.01.2008TK Slavia Orlová
Nowaková Nela06.12.2009TK Slavia Orlová
Myslivcová Lucie14.01.2009TK Havířov