Název: | Tempo Wilson Cup | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 30.09-02.10. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Samková Michaela | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Proctor Natalie | | scr. | | | |
| | | | | |
Tomcová Štěpánka | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kocková Karolína | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Svobodová Eliška | 2:6, 6:3, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Koutská Adéla Eva | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šišková Laura | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zobačová Michaela | | | | 2:6, 7:5, 1:0 (4) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lange Jessica | | 5:7, 6:3, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
Procházková Kristýna | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Dimmerová Šárka | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Vondráčková Nathalie | 6:7, 6:1, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Rezková Lucie | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hrabánková Kateřina | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Syrová Natálie | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Zörklerová Eliška | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Seitzová Tereza | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Veverková Adéla | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Červenková Lucie | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Stavric Maksimovic Thea | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Křížová Barbora | | | | | |
| | | | | |
Fuksová Natalie | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Nottoli Lara | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Malá Natálie | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Derkova Sabina | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Chlubnová Eliška | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Novotná Adéla | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hažmuková Viktorie | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva, 608308043, Pondělí-Kynčl Jiří 602357316 |
Poznámka pořadatele: Ne-8,45hod.-dohrávka: Syrová- , Hažmuková - , Nottoli- , 11,00 -Tomcová- , Zobačová - , Křížová -
Pondělí SF- 10.00 Syrová-Nottoli, Finále 11.30 Zobačová - |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Samková Michaela | 191 | 9 | Hažmuková Viktorie | 210 | 9 | Zobačová Michaela | 358 | 6 | Křížová Barbora | 422 | 4 | Syrová Natálie | 429 | 4 | Hrabánková Kateřina | 488 | 4 | Fuksová Natalie | 502 | 4 | Šišková Laura | 511 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 44 |
Kódové číslo akce: 612282 |
|
|
Samková Michaela - Chlubnová Eliška | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Fuksová Natalie - Proctor Natalie | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | |
Koutská Adéla Eva - Svobodová Eliška | scr. | | | |
| | | | |
Křížová Barbora - Soušková Vanda | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Lange Jessica - Dimmerová Šárka | | scr. | | |
| | | | |
Procházková Kristýna - Kocková Karolína | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | |
Syrová Natálie - Tomcová Štěpánka | | | | 1:0, scr. |
| | | | |
Červenková Lucie - Zörklerová Eliška | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | |
| | 6:2, 6:2 | | |
| | | | |
Šišková Laura - Nápravníková Tereza | | | | |
| | | | |
Seitzová Tereza - Malá Natálie | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | |
Veverková Adéla - Novotná Adéla | 2:6, 6:4, 1:0 (5) | | | |
| | | | |
| | 6:0, 6:3 | | |
| | | | |
Nottoli Lara - Zobačová Michaela | | | | |
| | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva, 608308043, Pondělí -Kynčl Jiří 602357316 |
Poznámka pořadatele: Ne - 12,00- Lange,Dimmerovová - , 14,00-Samková, Chlubnová- , Křížová,Soušková-, 15,00 Syrová,Tomcová- , Šišková,Nápravníková- , Seitzová, Malá- , Nottoli, Zobačová -
Pondělí- 11,30-Syrová,Tomcová-Šišková,Nápravníková, 13,00-Nottoli, Zobačová -, FINÁLE -dle domluvy s p. Kynčlem-602235716 |
| Počet dvojic | 12 | Nasazení | CŽ | BH | Samková Michaela | 191 | 9 | Zobačová Michaela | 358 | 6 | Křížová Barbora | 422 | 4 | Syrová Natálie | 429 | 4 | Soušková Vanda | 502 | 4 | Fuksová Natalie | 502 | 4 | Šišková Laura | 511 | 4 | Nápravníková Tereza | 541 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 39 |
Kódové číslo akce: 614282 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Studená Michaela | 05.06.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Brožová Kristýna | 08.10.2003 | TO SK Mělník | Martincová Aneta | 08.02.2005 | Lokomotiva Trutnov | Jilkova Michaela | 05.10.2005 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | Surovčíková Sára | 20.05.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zörklerová Eliška | 13.01.2004 | SK HAMR, z.s. | Nápravníková Tereza | 26.02.2003 | TJ Radlice z.s. | Soušková Vanda | 14.08.2005 | TK Sparta Praha |
|