Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  27.-31.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Josefová Adéla
 
 
 
Dohnalová Rozálie
6:4, 7:5
 
Homolková Nikola
6:1, 6:1
 
Kubáňová Karolína
6:0, 6:1
 
Králová Lucie
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Plachá Andrea
 
Holšánová Tereza
6:3, 6:2
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:4, 6:3
 
Stejskalová Iva
7:5, 6:3
 
Buďová Sabina
6:2, 6:4
 
Huňková Denisa
7:6, 6:2
 
 
scr.
 
Nikolovová Vanesa
 
Petruželová Markéta
6:2, 6:1
 
 
 
Procházková Anežka
6:0, 6:1
 
Štětková Klára
6:2, 7:6
 
Straehle Nadja
6:4, 6:4
 
Němcová Eliška
6:1, 6:2
 
 
7:6, 6:3
 
Bacíková Lucie
 
Krytinářová Amalie
6:4, 6:2
 
 
 
Lebišová Veronika
6:2, 6:2
 
Hájková Šárka
6:2, 6:3
 
Hermanová Dita
6:2, 6:4
 
Nováková Eliška
6:2, 6:4
 
 
6:3, 7:5
 
Slezáková Natálie
 
Čecháková Eva
6:3, 6:3
 
 
 
Kulhavá Veronika
6:2, 6:3
 
Hrbková Nicole Victoria
0:6, 6:1, 6:1
 
Hubičková Magdalena
6:3, 6:4
 
Cmarová Lucie
6:4, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Šebestová Ivana
 
Hromková Lucie
6:3, 6:4
 
 
 
Kramolišová Dominika
6:3, 7:5
 
Bezdíčková Hana
7:5, 7:5
 
Altrichterová Veronika
6:2, 6:0
 
Pečenková Eliška
6:3, 4:6, 7:5
 
 
6:2, 6:4
 
Richterová Šárka
 
Wojciková Viktorie
7:6, 6:4
 
 
 
Žižková Vendula
6:3, 6:4
 
Uherková Kristýna
6:7, 6:2, 6:1
 
Markvartová Anna
7:6, 6:3
 
Silná Alexandra
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Fiedlerová Kristýna
 
Malatinská Justýna
6:3, 6:4
 
 
 
Čižmářová Denisa
5:7, 7:6, 7:5
 
Kopecká Anna Marie
6:3, 6:1
 
Kuchařová Michaela
6:0, 6:0
 
Havrlíková Adéla
6:2, 7:6
 
 
7:5, 6:0
 
Laboutková Aneta
 
Rozhodčí turnaje: Malát Zbyněk
Poznámka pořadatele: Program na neděli,31.8.2014 9.30 hod : Fi dvouhry Hráčka Nikolovová se omluvila pro nemoc
Počet účastníků48
NasazeníBH
Josefová Adéla 1745
Laboutková Aneta 3330
Petruželová Markéta 3725
Richterová Šárka 3925
Wojciková Viktorie 4825
Slezáková Natálie 5025
Čecháková Eva 5125
Nikolovová Vanesa 5420
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 612182

Slezáková Natálie - Laboutková Aneta
 
 
 
Markvartová Anna - Kulhavá Veronika
6:7, 6:1, 1:0
 
Kramolišová Dominika - Kubáňová Karolína
6:1, 6:4
 
Pečenková Eliška - Bezdíčková Hana
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Kopecká Anna Marie - Hájková Šárka
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Šebestová Ivana - Wojciková Viktorie
6:1, 6:4
 
 
 
Silná Alexandra - Žižková Vendula
6:2, 6:3
 
Hubičková Magdalena - Havrlíková Adéla
6:3, 6:4
 
Uherková Kristýna - Hrbková Nicole Victoria
6:1, 6:0
 
 
 
Bacíková Lucie - Holšánová Tereza
6:4, 6:4
 
 
 
Němcová Eliška - Cmarová Lucie
3:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Stejskalová Iva - Čižmářová Denisa
6:4, 6:7, 1:0
 
 
 
Hermanová Dita - Straehle Nadja
6:4, 6:2
 
Kuchařová Michaela - Dohnalová Rozálie
6:4, 6:3
 
Hromková Lucie - Čecháková Eva
7:5, 6:2
 
 
 
Plachá Andrea - Krytinářová Amalie
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Štětková Klára - Králová Lucie
scr.
 
 
 
Buďová Nikola - Buďová Sabina
2:6, 7:6, 1:0
 
Lebišová Veronika - Huňková Denisa
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Petruželová Markéta - Richterová Šárka
 
Rozhodčí turnaje: Malát Zbyněk
Poznámka pořadatele: Program na sobotu.30.8.2014: od 14.00 SF čtyřhry
Počet dvojic20
NasazeníBH
Laboutková Aneta 3330
Petruželová Markéta 3725
Richterová Šárka 3925
Wojciková Viktorie 4825
Slezáková Natálie 5025
Čecháková Eva 5125
Šebestová Ivana 6320
Hromková Lucie 6920
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 614182

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benešová Laura01.08.2001TK Sparta Praha
Nováková Klára10.05.2002TK Slavia Plzeň
Csabi Petra11.06.2002TK AGROFERT Prostějov
Časarová Veronika18.08.2000LTC Humpolec
Kryčová Tereza03.03.2001TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Šotová Andrea22.08.2002TK Start Praha-Topolka