Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Babolat CUP
Pořadatel:  Tenisklub Cheb
Datum:  20.-24.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Běhounková Monika
 
 
 
Laboutková Aneta
6:1, 6:0
 
Krýslová Vendula
6:3, 6:0
 
Halounová Alexandra
6:1, 6:1
 
Strebkova Mariya
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Pokorná Barbora
 
Malická Hana
6:3, 6:4
 
 
 
Nosková Veronika
6:1, 6:1
 
Šťastná Helena
1:6, 6:2, 7:5
 
Plachá Andrea
6:1, 6:2
 
Richtrová Sabina
4:6, 6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Cajthamlová Barbora
 
Hrychová Denisa
6:0, 6:2
 
 
 
Steinerová Denisa
6:0, 6:2
 
Cmarová Lucie
6:2, 3:6, 7:6
 
Melnikova Aleksandra
6:3, 6:3
 
Kohoutková Natálie
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Josefová Adéla
 
Kudrová Aneta
3:6, 7:6, 6:2
 
 
 
Richterová Šárka
6:3, 6:1
 
Halounová Sandra
6:1, 6:3
 
Lavičková Kristýna
6:2, 6:0
 
Nikolovová Vanesa
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Maříková Adriana
 
Cváčková Valentina
6:2, 6:3
 
 
 
Břicháčková Sabina
7:6, 6:4
 
Petruželová Markéta
6:3, 6:4
 
Moravcová Nikola
6:1, 6:4
 
Kvochová Kristýna
6:1, 6:0
 
 
5:7, 7:6, 6:1
 
Leščinská Aneta
 
Kučerová Petra
6:3, 6:0
 
 
 
Najmanová Tereza
6:2, 6:4
 
Zikmundová Martina
4:6, 6:4, 6:1
 
Poláčková Eliška
6:1, 6:3
 
Kohoutová Barbora
6:7, 7:5, 7:6
 
 
6:0, 6:1
 
Bužková Radka
 
Voráčková Pavla
6:3, 6:2
 
 
 
Kohoutová Nikola
6:0, 6:1
 
Kútníková Bára
7:5, 4:6, 6:3
 
Hořejší Vladimíra
1:6, 6:2, 6:2
 
Slezáková Natálie
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Česalová Nelly
 
Hejčová Dominika
6:4, 6:2
 
 
 
Švadlenková Tereza
6:3, 6:2
 
Zemanová Anna
3:6, 6:2, 6:1
 
Zemanová Adéla
6:4, 6:3
 
Šebestová Ivana
4:6, 2:0, scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Křížová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Jan Kučera
Počet účastníků48
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Hrychová Denisa 3130
Bužková Radka 3330
Cváčková Valentina 3925
Maříková Adriana 3925
Voráčková Pavla 4525
Cajthamlová Barbora 4625
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 612011

Běhounková Monika - Maříková Adriana
 
 
 
Plachá Andrea - Steinerová Denisa
6:2, 6:1
 
Kudrová Aneta - Kohoutková Natálie
6:3, 6:1
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
6:2, 6:0
 
 
 
Hejčová Dominika - Zikmundová Martina
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Bužková Radka - Cváčková Valentina
7:6, 6:3
 
 
 
Šťastná Helena - Švadlenková Tereza
6:3, 6:1
 
Nikolovová Vanesa - Malická Hana
6:1, 6:4
 
Kvochová Kristýna - Laboutková Aneta
6:4, 6:4
 
Kohoutová Barbora - Kohoutová Nikola
6:1, 6:1
 
Hrychová Denisa - Richterová Šárka
scr.
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Cajthamlová Barbora - Leščinská Aneta
 
 
6:4, 1:6, 1:0
 
Najmanová Tereza - Slezáková Natálie
 
Poláčková Eliška - Cmarová Lucie
6:1, 6:3
 
Zemanová Adéla - Zemanová Anna
6:2, 6:3
 
 
7:6, 6:1
 
Josefová Adéla - Česalová Nelly
 
 
6:2, 6:2
 
Kučerová Petra - Richtrová Sabina
 
 
6:2, 6:2
 
Břicháčková Sabina - Krýslová Vendula
 
Hořejší Vladimíra - Lavičková Kristýna
6:4, 6:4
 
Pokorná Barbora - Petruželová Markéta
6:0, 6:4
 
 
3:0, scr.
 
Křížová Kateřina - Voráčková Pavla
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Hrychová Denisa 3130
Bužková Radka 3330
Maříková Adriana 3925
Cváčková Valentina 3925
Voráčková Pavla 4525
Cajthamlová Barbora 4625
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 614011

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Filip Kateřina01.09.1999I.ČLTK Praha
Válková Nikol24.03.1999TJ Sokol Vysočany

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lavičková Kristýna24.01.2002TK Sparta Praha
Strebkova Mariya16.08.2001TCG Karlovy Vary
Krýslová Vendula05.12.2002TK Slavia Plzeň