Český tenisový svaz

Hejčová Dominika

Datum narození:
24.10.2000
Platnost reg. do:
11.11.2019
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TC Kopřivnice
84 (20)
551 (3)
 
 
2012
TC Kopřivnice
33 (35)
409 (4)
 
 
2013
TK AGROFERT Prostějov
9 (1)
56 (20)
599 (3)
 
2014
SK Vitality Slezsko o.s.
 
22 (35)
330 (4)
 
2015
SK Vitality Slezsko o.s.
 
9 (1)
98 (12)
 
2016
SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
34 (25)
208 (9)
2017
SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
15 (35)
101 (15)
2018
SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
71 (15)
65 (20)
30.06.2018

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

4>2 Lebišová, Hejčová - Nesvadbová, Michnová 6:1, 6:4
2>1 Lebišová, Hejčová - Jurková, Kudelová 2:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 45 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
28.04.2018, TO TJ Nový Jičín /TK Na Dolině B - TK Slavia Orlová B
3
2.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2018, TK Slavia Orlová B - TJ TO Sokol Stará Bělá A
9
3.
Oblastní přebor 'A'
05.05.2018, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK Slavia Orlová B
4
4.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
15
5.
Oblastní přebor 'A'
26.05.2018, TK Havířov A - TK Slavia Orlová B
6
6.
Oblastní přebor 'A'
09.06.2018, TK Slavia Orlová B - TK Hlučín
3
7.
Oblastní přebor 'A'
16.06.2018, TK Slavia Orlová B - TK TENNISPOINT FM A
4
 Družstva celkem (2hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
28.04.2018, TO TJ Nový Jičín /TK Na Dolině B - TK Slavia Orlová B
0
2.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2018, TK Slavia Orlová B - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
3.
Oblastní přebor 'A'
05.05.2018, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK Slavia Orlová B
0
4.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
8
5.
Oblastní přebor 'A'
26.05.2018, TK Havířov A - TK Slavia Orlová B
0
6.
Oblastní přebor 'A'
09.06.2018, TK Slavia Orlová B - TK Hlučín
2
7.
Oblastní přebor 'A'
16.06.2018, TK Slavia Orlová B - TK TENNISPOINT FM A
3
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
57
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
9
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
15
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
0
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
4
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
9
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
9
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko
9
 Družstva celkem (2hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
90
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
29.04.2018, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko
5
2.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK PRECHEZA Přerov B
0
3.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK SC OSTRAVA A - SK Vitality Slezsko
0
4.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, SK Vitality Slezsko - TK Hlučín A
3
5.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
11
6.
LIGA JUNIOR TOUR
10.06.2018, SK Vitality Slezsko - Beskydský TK-Radegast B
5
7.
LIGA JUNIOR TOUR
17.06.2018, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko
11
 Družstva celkem (4hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
90
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74