Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TC BORS CLUB-STK Břeclav
Datum:  22.-26.03.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Viktorinová Eliška
 
Sanders Natalia
6:4, 6:3
 
Líbalová Jolana
5:7, 6:4, 6:3
 
Válková Simona
6:3, 6:3
 
Starečková Viktorie
6:3, 6:4
 
Nováková Veronika
6:1, 6:4
 
Davidová Natali
6:3, 4:6, 7:5
 
Surovčíková Sára
6:3, 6:2
 
Zámečníková Kristina
6:4, 6:7 (3), 6:2
 
Valentová Karolina
6:2, 6:3
 
Tomcová Štěpánka
6:1, 3:6, 6:2
 
Svobodová Julie
5:7, 6:4, 6:2
 
Mlenská Sára
6:0, 6:2
 
Syrová Natálie
6:4, 6:1
 
Kopřivová Nikola
7:6 (3), 6:4
 
Říhová Lucie
6:4, 6:2
 
Urbanová Lucie
6:1, 7:5
 
Ježková Stela
6:1, 6:1
 
Fížová Monika
6:2, 6:2
 
Dvořáčková Emma
3:6, 7:5, 7:5
 
Navrátilová Magdalena
6:2, 6:3
 
Heiderová Karolína
6:0, 6:2
 
Slaměníková Marie
1:6, 6:3, 6:2
 
Charvátová Kateřina
6:3, 6:3
 
Šimonovská Tereza
6:3, 6:3
 
Závišková Barbora
7:6 (0), 6:2
 
Charvátová Nela
6:4, 6:0
 
Huťková Valerie
2:6, 6:2, 6:4
 
Temenugov Isabella
6:2, 6:1
 
Michálková Barbora
6:3, 6:3
 
Šalková Natálie
6:3, 6:3
 
Smékalová Magdaléna
6:1, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Roháčová se řádně omluvila. VR
Počet účastníků32
NasazeníBH
Viktorinová Eliška 3135
Smékalová Magdaléna 3430
Charvátová Kateřina 3530
Zámečníková Kristina 4030
Říhová Lucie 4230
Urbanová Lucie 4630
Surovčíková Sára 5225
Šimonovská Tereza 5325
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 602149

Charvátová Kateřina - Urbanová Lucie
 
Kopřivová Nikola - Sanders Natalia
6:1, 6:2
 
Tomcová Štěpánka - Navrátilová Magdalena
6:0, 6:2
 
Svobodová Julie - Dvořáčková Emma
6:4, 7:6 (3)
 
Starečková Viktorie - Zámečníková Kristina
7:5, 2:6, 1:0 (9)
 
Říhová Lucie - Heiderová Karolína
6:3, 7:6 (5)
 
Válková Simona - Temenugov Isabella
3:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
6:3, 3:6, 1:0 (11)
 
Líbalová Jolana - Davidová Natali
6:2, 6:2
 
Syrová Natálie - Ježková Stela
6:7 (4), 6:3, 1:0 (9)
 
Slaměníková Marie - Huťková Valerie
6:4, 6:3
 
Smékalová Magdaléna - Michálková Barbora
6:3, 6:1
 
Šimonovská Tereza - Šalková Natálie
6:2, 6:4
 
Závišková Barbora - Grünová Eliška
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Surovčíková Sára - Fížová Monika
6:4, 1:6, 1:0 (5)
 
Nováková Veronika - Viktorinová Eliška
7:5, 7:6 (4)
 
Rozhodčí turnaje: Štěpánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Viktorinová Eliška 3135
Smékalová Magdaléna 3430
Charvátová Kateřina 3530
Zámečníková Kristina 4030
Říhová Lucie 4230
Urbanová Lucie 4630
Surovčíková Sára 5225
Šimonovská Tereza 5325
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 604149

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Roháčová Emma15.05.2005TC Dvůr Králové, z.s.
Jilkova Michaela05.10.2005SKT Planá n.Luž.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Grünová Eliška18.11.2005HTK Třebíč