Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tecnifibre cup
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Lankočí Matyáš
 
 
 
Kovář Adam
6:3, 3:0, scr.
 
Mück Filip
6:1, 6:1
 
Pešat Oliver
6:1, 6:3
 
Havrlant Marek
6:0, 6:0
 
Šrubař Adam
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Kalousek Kryštof
6:7 (4), 6:4, 1:0 (4)
 
Nezval Jakub
6:2, 6:3
 
Kojecký Jan
6:0, 6:0
 
Lýsek Ondřej
6:0, 6:0
 
Pekara Přemysl
6:1, 6:0
 
Biroščák Ondřej
6:1, 6:0
 
Postupa Martin
6:0, 6:0
 
Mauler Šimon Petr
6:3, 6:0
 
Doskočil Martin
6:2, 6:3
 
Petráš Adam
6:0, 6:2
 
Razafindrakoto Marc
6:2, 5:7, 1:0 (7)
 
Hrbáč Jan
6:4, 6:0
 
Kalousek Šimon
6:0, 6:0
 
Onderka Karel
6:1, 6:0
 
Papavasiliu Nikolaos
6:0, 6:1
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:1
 
Mandelík Lukáš
3:6, 7:5, 1:0 (4)
 
Káňa Viktor
6:1, 6:3
 
Martínek Lukáš
6:0, 6:0
 
Res Ondřej
6:0, 6:0
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:0, 6:0
 
Škvara Eduard
7:5, 6:2
 
Kojecký Tomáš
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Tajdus Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků30
NasazeníBH
Lankočí Matyáš 10220
Tajdus Tomáš 15615
Nezval Jakub 23912
Mandelík Lukáš 2989
Káňa Viktor 3209
Petráš Adam 3329
Doskočil Martin 3339
Kalousek Kryštof 3339
Kategorie : 5Součet BH: 92
Kódové číslo akce: 512256

Lankočí Matyáš - Tajdus Tomáš
 
 
 
Kovář Adam - Havrlant Marek
6:0, 6:0
 
Papavasiliu Nikolaos - Hrbáč Jan
7:5, 6:3
 
Doskočil Martin - Kalousek Kryštof
3:6, 6:2, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Šrubař Adam - Martínek Lukáš
 
Pešat Oliver - Mück Filip
6:1, 6:0
 
 
 
 
2:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Onderka Karel - Němec Vojtěch
 
Postupa Martin - Hanák Ondřej
1:6, 6:3, 1:0 (5)
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Pekara Přemysl
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Mandelík Lukáš - Káňa Viktor
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Lankočí Matyáš 10220
Tajdus Tomáš 15615
Mandelík Lukáš 2989
Káňa Viktor 3209
Kalousek Kryštof 3339
Doskočil Martin 3339
Onderka Karel 3746
Němec Vojtěch 3836
Kategorie : 5Součet BH: 83
Kódové číslo akce: 514256

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Razafindrakoto Marc06.09.2005TK Milo Olomouc
Kalousek Kryštof20.02.2006TC Ostrava Nová Ves